Jakie wybrać baterie bidetowe? Poznaj kolekcje baterii

0
Bidet w łazience
Łazienka wyposażona w bidet.

Obok baterii umywalkowych, wannowych i natryskowych w kolekcjach baterii łazienkowych znajdziemy doskonale komponujące się z całą linią wzorniczą baterie bidetowe. Ich zaokrąglone lub geometryczne formy i dekoracyjna chromowana powłoka sprawiają, iż wraz z pozostałymi bateriami należącymi do danej serii są elegancką ozdobą wnętrza.

Kolekcje baterii łazienkowych

W ofercie firmy Ferro można znaleźć baterie o uniwersalnym, klasycznym i nowoczesnym designie, z zastosowanymi innowacyjnymi rozwiązaniami, podkreślającymi ich funkcjonalny charakter. Z bateriami świetnie komponują się akcesoria, których oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana. Do wybranej linii wzorniczej baterii i akcesoriów dobierzemy też odpowiedni zestaw natryskowy. Całość utworzy ładną aranżacyjną kompozycję.

Do kolekcji baterii łazienkowych Ferro, w których znajdują również baterie bidetowe należą między innymi:

Baterie łazienkowe - Linia Monza

Kolekcję charakteryzują lekkie opływowe kształty, miękka plastyczna, delikatnie zaokrąglona linia wzornicza, a także wyważone proporcje. Bateria bidetowa posiada regulator ceramiczny oraz automatyczny korek spustowy.

 

Linia baterii łazienkowych Cassino VerdeLine

Baterie o prostej, geometrycznej formie idealne do nowoczesnego wnętrza łazienki. Bateria bidetowa wyposażona została w innowacyjne komponenty oszczędzające wodę: regulator ceramiczny z systemem kontroli ciepłej wody i oszczędnościowy perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego.

Poznaj też: Modne akcesoria łazienkowe

 

      

Baterie łazienkowe - Linia Capri

Prosta forma baterii, o wyostrzonej linii wzorniczej świetnie zaprezentuje wśród elementów armatury łazienkowej w nowoczesnym stylu. Bateria bidetowa wyposażona została w regulator ceramiczny i automatyczny korek spustowy.

 

   

Baterie łazienkowe - Linia Metalia 56

Zwarta forma, odpowiednie proporcje i ciężar baterii z kolekcji Metalia 56 korespondują z lekką i dynamiczną linią wzorniczą. Należąca do tej serii bateria umywalkowo-bidetowa jest niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Rączka natrysku zamocowana na ścianie pomiędzy umywalką a bidetem doskonale zastępuje baterię bidetową. Przyda się również podczas domowych porządków. Z jej pomocą z łatwością napełnimy duży pojemnik wodą i opłuczemy komorę odkurzacza. Bateria wyposażona została w regulator strumienia, regulator ceramiczny, automatyczny korek spustowy, a także rączkę natrysku z zaworem zwrotnym i regulatorem strumienia.

 

Baterie łazienkowe - Linia Veneto VerdeLine

Veneto VerdeLine charakteryzuje stabilna, geometryczna forma. Kolekcję wyposażono w nowoczesne urządzenia oszczędzające wodę. Bateria bidetowa posiada regulator ceramiczny z systemem kontroli ciepłej wody i oszczędnościowy perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego. To świetne rozwiązanie dla osób zainteresowanych ograniczeniem zużycia wody i domowych wydatków.

 

Baterie Ferro - dowiedz się więcej

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także