Jakość Roku Złoto dla Baltic Wood

Jakość Roku Złoto dla Baltic Wood

Jakość Roku ZłotoFirma Baltic Wood, producent podłóg drewnianych, została nagrodzona godłem Jakość Roku Złoto.

Baltic Wood został wyróżniony w VII edycji Największego Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości. To już trzecia nagroda dla tej firmy – po Jakości Roku Srebro, Jakości Roku 2012 i Eko Jakości 2010. Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji docenili wysokie standardy obowiązujące w Baltic Wood, a dotyczące przede wszystkim jakości produkcji oraz wyrobów, jak również efektywności zarządzania.
Jakość jest jednym z najważniejszych aspektów produkcji podłóg Baltic Wood. W procesie produkcyjnym są wykorzystywane najnowocześniejsze technologie – w tym w pełni skomputeryzowane linie produkcyjne nowej generacji. Każdemu etapowi produkcji - od selekcji drewna, po gotową podłogę - towarzyszy precyzyjny system badania jakości o weryfikacji.
Potwierdzeniem wysokich standardów Baltic Wood jest certyfikat ISO 9001, a także długoletnia gwarancja udzielana na wyroby tej firmy - deski trójwarstwowe są objęte 30. letnią gwarancją. Natomiast na podłogi zamknięte w litej desce (kolekcja Sélection du Sommelier) jest udzielana Gwarancja na Całe Życie. To pierwsza na rynku tak długa gwarancja, potwierdzająca jakość podłóg Baltic Wood.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Baltic Wood

Polecamy Ci również

Zobacz także