Jeden prysznic - trzy możliwości

W żadnej łazience nie powinno zabraknąć prysznica, bez względu na to czy mamy wannę, czy kabinę. Aranżując łazienkę poszukujemy, wybieramy rozwiązania, które w naszym odczuciu są najlepsze. Warto jednak znać kilka szczegółów na temat produktu, by nasz wybór był trafiony.

prysznic łazienkowyTrzy w jednym
Pomysł Hansabasicjet  firmy Hansa ucieszy użytkowników,  aktualnie penetrujących rynek w poszukiwaniu baterii natryskowej. Nowe rozwiązanie to seria natrysków dostępnych w wariancie jedno-, dwu- lub trzystrumieniowym. Wszystkie modele posiadają strumień igiełkowy, a wariant dwu- i trzystrumieniowy wyposażone są dodatkowo w strumień masujący, idealny dla napiętych i obolałych mięśni. Główka trzystrumieniowa posiada dodatkowo miękkim strumień – łagodny i ulubiony przez dzieci.

Ergonomiczny kształt rączki idealnie dopasowuje się do ręki. Nasadka główki natryskowej wykonana jest z szarego tworzywa, które doskonale współgra z otoczeniem w każdej łazience. Chcąc zmienić rodzaj strumienia wystarczy obrócić nasadkę – łatwą obsługę i pewność zapewniają zintegrowane na jej obwodzie wypustki. Główka natryskowa  Hansabasicjet wyposażona jest w funkcję zapobiegającą gromadzeniu się zanieczyszczeń wapiennych. Lekkie przetarcie wystarcza do ich usunięcia.

Główki natryskowe są dostępne osobno lub w zestawach natryskowych z drążkiem 60 lub 90 cm, regulowanym uchwytem, mocowaniem ściennym, mydelniczką i wężem o długości 175 cm. Osobno można zamawiać także zestaw wannowy składający się z uchwytu ściennego i węża o długości 160 cm.

trzy rodzaje natrysku

Oceń artykuł
3,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Hansa

Polecamy Ci również

Zobacz także