Jesienne trendy w porcelanie

Powstające w studiu w Mediolanie projekty zachwycają świeżością i delikatnym pięknem linii, zarówno w klasycznym wzornictwie, jak i nowoczesnych trendach. Nowa kolekcja porcelany, ceramiki podbija świat.

Villa Italia to ponadczasowe wzornictwo, najwyższej jakości porcelana, elegancja i styl. W nowej kolekcji łatwo odnajdą coś dla siebie zarówno osoby ceniące klasyczne wzory, jak również ci, którzy lubią nowoczesne rozwiązania.

Stonowana nowoczesność
Kolekcja Sense to porcelana klasyczna w kolorze, ale nowoczesna w formie. Naczynia mają lekko asymetryczną linię i opływowy kształt. Boki talerzy są delikatnie wygięte, a całość utrzymana jest
w odcieniu kości słoniowej. Zastawa pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również do tych bardziej tradycyjnych. Wspólnie z kilkoma dodatkami stworzy wspaniały klimat poczęstunku. Aby maksymalnie wyeksponować walory zastawy, warto ciepły odcień kości słoniowej zestawić z barwą kontrastową – naczynia będą pięknie prezentować się na ciemnym, np. czekoladowym obrusie.
Dossier produktu:
Kolekcja Sense – zestaw obiadowy dla 6 osób, wykonany z najwyższej jakości porcelany
w klasycznym kolorze - kości słoniowej. Skład zestawu: 6 talerzy płytkich, 6 talerzy głębokich,
6 talerzy deserowych, półmisek owalny, salaterka.
Cena: 761 PLN

zestaw stołowyzestaw do herbaty


 

 

 

zestaw kawowyTradycyjne wzornictwo inaczej
W nowej kolekcji zestawy obiadowe Madrid i Monaco uległy nowoczesnemu przeobrażeniu. Zmieniło się kilka drobnych elementów, które jednak w ujęciu całościowym znacznie zmieniły charakter zastawy. Tradycyjne do tej pory w kształcie talerzyki pod filiżanki zastąpiły nowe, głębsze, o brzegach lekko wywiniętych ku dołowi. Również pozostałe talerze – płytkie i głębokie mają nowocześnie wywinięty brzeg, a czajnik do herbaty ma metalową, chromowaną rączkę. Zestaw  Madrid wykończony jest ręcznie cienką linią platyny, natomiast zestaw Monaco cienką linią złota.

porcelanowa zastawaDossier  produktów: 
Kolekcja Madrid – zestaw obiadowy dla 12 osób, wykonany z najwyższej jakości porcelany. Skład zestawu: 12 talerzy płytkich, 12 talerzy głębokich, 12 talerzy deserowych, 2 półmisy owalne, 2 salaterki, sosjerka z podstawką, waza.
Cena: 2 270 PLN

Kolekcja Monaco – zestaw obiadowy dla 12 osób, wykonany z najwyższej jakości porcelany. W skład zestawu wchodzi: 12 talerzy płytkich, 12 talerzy głębokich, 12 talerzy deserowych, 2 półmisy owalne, 2 salaterki, sosjerka z podstawką, waza.
Cena: 2 270 PLN

naczynia stołowezestaw szklanek i misek

Sklepy firmowe Villa Italia:

  • Centrum Janki, Galeria Geant -Warszawa
  • Salon w Centrum Handlowym Blue City, ul. Al. Jerozolimskie 179 - Warszawa
  • Centrum Handlowe Arkadia, ul. Jana Pawła II 82 - Warszawa
  • C.H Manufaktura, ul. Karskiego 5 - Łódź
Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Villa Italia

Polecamy Ci również

Zobacz także