Kabiny prysznicowe - zalety

Znkabina prysznicowaana i popularna na rynku seria Atut została rozszerzona o kolejne produkty.

Nowością jest półokrągła kabina z parą drzwi skrzydłowych otwieranych na zewnątrz. Drzwi wykonane są z giętego hartowanego szkła zdobionego wzorem w kształcie kwadratów. Szeroko otwierane drzwi sprawiają, że wejście i wyjście z kabiny jest bardzo wygodne.

Konstrukcja kabiny wykonana jest z profili aluminiowych w kolorze białym. Istnieje możliwość regulacji na profilach przyściennych kabiny, co umożliwia niwelację krzywizny ścian. Dostęp do punktów mocowania jest bardzo łatwy. Szczelność zapewnia wyprofilowana uszczelka magnetyczna.

Kolejną nowością w serii Atut są drzwi wnękowe i ścianka boczna, które razem mogą tworzyć inne typy kabin dwuściennych (wejście z boku). Drzwi produkowane są w wersji rozsuwanej lub skrzydłowej. Wykonane są ze szkła hartowanego i profili aluminiowych w kolorze białym. Sposób montażu kabin Atut jest jednolity dla wszystkich modeli.

W skład serii kabin Atut wchodzą:
- kabiny kwadratowe,
- półokrągłe,
- drzwi wnękowe i ścianki boczne.

Kabiny Atut mają wymiary 80x80 lub 90x90 cm, drzwi wnękowe i ścianka szerokość 80 lub 90 cm. Wysokość 185 cm. Kabiny Koło mają 5 letnią gwarancję i są objęte programem 10 letniej gwarancji na dostępność części zamiennych.

drzwi do kabinykabina kwadratowa

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Zdjęcia: Koło

Polecamy Ci również

Zobacz także