Kameralny obiekt w centrum Łodzi

0
Mieszkania na sprzedaż
PBP Apartamenty to połączenie wielkomiejskiego klimatu z zielenią

Marzy Ci się mieszkanie w ekskluzywnym nowoczesnym apartamencie w centrum miasta? Idealnym rozwiązaniem jest inwestycja PBP Apartamenty przy ul. Struga 62.

Na dwóch sąsiadujących ze sobą działkach powstanie pięciokondygnacyjny budynek. Parter zarezerwowany jest dla garażu wielostanowiskowego z dwoma wjazdami, pomieszczeń technicznych i gospodarczych oraz dwóch lokali użytkowych dostępnych od ul. Struga. Klatkę schodową wyposażono w windę dostosowaną także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przewidziano również miejsca parkingowe dla rowerów oraz na wózki dziecięce.   

Na czterech piętrach zaplanowano 50 mieszkań o ciekawym i oryginalnym rozkładzie. Zaprojektowane lokale mają od 29 do 69 mkw. powierzchni. Duże okna gwarantują dobre doświetlenie wnętrz, a przestronne tarasy i loggie zapewniają komfort relaksu na zewnątrz. Dodatkowo na terenie inwestycji powstanie bardzo dobrze nasłoneczniony ogród z różnorodną roślinnością, gdzie także będzie można się odprężyć.

Wykonawcą projektu inwestycji jest biuro „Staszewscy Ziółkowscy Architekci”, które stworzyło m.in. osiedla Villa Park i Nowy Olechów.

Do budowy budynku użyto wysokiej jakości materiałów. Bryłę zaprojektowano w monolitycznej konstrukcji żelbetowej w układzie płytowo-słupowym z elementami żelbetowych ścian konstrukcyjnych i filarów. Natomiast w elewacjach budynku użyto kamień i drewno.  Inwestycja powstaje na terenie historycznego układu urbanistycznego Łodzi.  

Budynek przy ul. Struga 62 znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie szkół i obiektów sportowo-rekreacyjnych. Dodatkowo bliskość infrastruktury handlowo-usługowej oraz terenów zielonych sprawia, że kameralny obiekt zlokalizowany w pobliżu zieleni wpisuje się idealnie w klimat wielkiego miasta.

Oferta mieszkań będzie dostępna na stronie www.struga62.pl od 1 marca. Szczegółowych informacji udziela biuro sprzedaży (ul. Narutowicza 34 lok. 5). Kontakt pod nr. tel. 730 854 595.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także