Kamienne blaty

Kamienne blaty

mlecznokremowy marmurowy stółTrudno nie docenić stołu, jest on milczącym świadkiem ważnych wydarzeń w życiu człowieka. Wykonany z trwałych kamiennych blatów może towarzyszyć kolejnym pokoleniom i stać się cząstką historii rodziny. Otaczany troską symbolizować będzie nieprzemijającą trwałość i tradycję.

Wybór stołu to oczywista deklaracja naszego trybu życia i określonego stylu. Dla wielu osób dominującym kryterium urządzania domowego wnętrza jest z pewnością wygoda i funkcjonalność. Wybierając tak istotny mebel, należy mieć więc pewność, że nie tylko dobrze wkomponuje się on w wystrój, ale stanie się również jego trwałym i użytecznym elementem. Marmurowe i granitowe blaty zachwycają niepowtarzalną fakturą i głębią koloru, ale też wytrzymałością na zadrapania i uderzenia. Twarda i gładka powierzchnia kamiennych płyt dzięki, odpowiedniej, wdrażanej już w czasie obróbki surowca impregnacji skutecznie zabezpiecza materiał przed niszczącym działaniem wysokiej temperatury, środków czystości oraz detergentów.

Uniwersalna uroda kamienia

W zależności od funkcji, jaką stół pełni w pomieszczeniu, spośród płyt marmurowych i granitowych można dobrać surowiec, który uwydatni jego majestatyczne bądź kameralne wcielenie. Elegancki i nasycony mleczną barwą marmur Coffee Cream RR Granity z wdziękiem wpasuje się we wnętrza, które pełnią reprezentatywną funkcję. Mniej oficjalny, a z pewnością równie interesujący granit Imperial Gold RR Granity o przetykanym ciemnymi akcentami złocistomiodowym odcieniu
uwydatni pełną urodę surowca, ocieplając jednocześnie nowoczesne domowe wnętrze.

granitowy stół

elegancki marmurowy stółKatalog możliwości artystycznych
Stół coraz częściej stanowi inspirację dla powstawania nowych bardziej odważnych projektów wnętrzarskich. Dzięki ciekawym łączeniom surowców projektanci przeobrażają tradycyjny mebel w niebanalne dzieło sztuki, które odmieni wygląd każdego wnętrza. Kamień jest jednym z materiałów, który doskonale sprawdza się w tej roli. Płyty granitowe i marmurowe stanowią stylowe dopełnienie wystroju domowej jadalni i salonu, ale także sal konferencyjnych w eleganckich biurowcach czy restauracjach. O roli jaką odegra stół decyduje jednak nie tylko przeznaczenie pomieszczenia, ale także zamysł artystyczny projektanta wnętrz. Zwolennicy klasycznych stylizacji z pewnością docenią urodę prostokątnych lub kwadratowych blatów. Owalne ławy lub okrągłe stoliki kawowe wdzięcznie wpasują się w niewielkie pomieszczenia. Nieco futurystyczne połączenie szkła, metalu i kamienia stanowi natomiast ciekawą propozycję dla projektantów otwartych na innowacyjne koncepcje aranżowania przestrzeni.

Parametry techniczne płyt RR Granity
Płyta granitowa Imperial Gold
Wymiar: docinany na indywidulane zamówienie
Powierzchnia: polerowana/antykowana
Dystrybutor: RR Granity
Cena detaliczna płyty granitowej Imperial Gold 2 cm : 329 zł netto/m2
Cena detaliczna płyty granitowej Imperial Gold 3cm : 379 zł netto/m2.

Płyta marmurowa Coffe Cream
Wymiar : docinany na indywidulane zamówienie
Powierzchnia: polerowana/antykowana
Dystrybutor: RR Granity
Cena detaliczna płyty marmurowej Coffee Cream 2 cm: od 219,00zł netto/m2
Cena detaliczna płyty marmurowej Crema Marfil 3cm: od 269,00zł netto/m2.
Płytka marmurowa Coffe Cream 60x40x1,5 cm: od 199zł netto/m2

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: RR Granity

Zobacz także