Klamka antybakteryjna naciskana przedramieniem

Klamka antybakteryjna naciskana przedramieniem

klamka antybakteryjnaKlamka, do której obsługi używa się przedramienia, to nowość, która może zmienić funkcjonowanie ośrodków zdrowia, szpitali i innych placówek, w których zachowanie higieny ma kluczowe znaczenie. Innowacyjna konstrukcja, oryginalny kształt
i praktyczność to jej główne zalety.


Klamka ULNA Initial została stworzona z myślą o zastosowaniu
w przychodniach, szpitalach, publicznych toaletach i lokalach gastronomicznych. Redukuje ilość przenoszonych drobnoustrojów i hamuje rozprzestrzenianie się chorobotwórczych bakterii, wirusów i grzybów.

klamka naciskana przedramieniemDzięki montażowi klamki antybakteryjnej możemy otwierać i zamykać grzwi bez użycia dłoni
- przedramieniem, co minimalizuje kontakt
z drobnoustrojami. Klamka jest prosta w obsłudze
i szczególnie wygodna dla osób starszych
i niepełnosprawnych. Mechanizm działa na zasadzie dźwigni - wystarczy delikatne naciśnięcie klamki, by drzwi ustąpiły. ULNA Initial, wykonana z trwałego i odpornego na wysoką temperaturę, wilgoć i zabrudzenia tworzywa, dostępna jest w aż trzynastu kolorach. Dzięki tym właściwościom idealnie nadaje się do zastosowania w ośrodkach zdrowia, a także wszędzie tam, gdzie ważna jest higiena i sterylność: w lokalach gastronomicznych, firmach produkujących żywność, toaletach publicznych. Oczywiście montaż klamki antybakteryjnej możliwy jest również w każdym mieszkaniu, w którym domownicy dbają o higienę i zdrowie.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: ULNA

Polecamy Ci również

Zobacz także