Kolekcja Classic

Classic to nowa kolekcja mebli firmy VOX. Cechy charakterystyczne kolekcji:

  • Zestaw mebli Classic wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze ciemnego dębu o grubości 16 mm i 22 mm klasy E1. Szlachetność płyty podkreśla struktura na powierzchni imitująca pory drewna.
  • Elementem ozdobnym podkreślającym kolorystykę, estetykę i wygląd zestawu są listwy wykończeniowe w kolorze aluminium. Ukryte są  we wgłębieniach mebla. W przypadku brył wysokich (np. szafa, regał) łączą korpus mebla z wieńcem górnym. W bryłach niskich (komody) występują w dolnej części między cokołem a korpusem.
  • Wszystkie drzwi wykończone są od strony przymyku ozdobnym, ryflowanym elementem, wykonanym z MDF-u barwionego  pod kolor płyty. Z tego samego materiału i w tej samej tonacji wykonane są wszystkie czoła szuflad w kształcie koperty. Wieńce górne mebli wysokich: szaf, regałów i witryn,  są  także wykonane z ryflowanego mdf-u. Kształt wieńca rozchodzi się  lekko na zewnątrz.
  • Zestaw nie posiada uchwytów do drzwi i czół szuflad. Zastosowane w drzwiach i szufladach zawiasy odpychające, pozwalają otwierać je poprzez dociśnięcie ich powierzchni dłonią. Zastosowany uniwersalny odpychacz pozwala na jej wysunięcie również poprzez dociśnięcie czoła dłonią.

Jadalnia:
aranżacja jadalnimeble do jadalni
 

Pokój dzienny:

aranżacja pokoju dziennegomeble do pokoju dziennego

Sypialnia:

pomysł na sypialnięmeble do sypialni


KOLEKCJA MEBLI:

łóżko do sypialniłóżko z materacem

szafkaskrzynia

Łóżko: 140; 160; 180 cm.
Długość łóżka: 200 i 220 cm.
Cena: od 839 do 2599 zł.
Skrzynia: 126x47x37 cm.
Cena: 549 zł.
Stolik nocny: 42x40x53 cm.
Cena: 499 zł.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także