Kolekcja mebli kuchennych Londyn

Kolekcja mebli kuchennych Londyn

Nowoczesność w ekskluzywnej formie to propozycja firmy Gawin w zestawie mebli kuchennych Londyn.

Ideą nowoczesnej kuchni jest ergonomia. Kuchnia Londyn poza idealnym zagospodarowaniem przestrzeni jest niezwykle funkcjonalna. Fronty wiszących szafek otwierają się komfortowo i bezgłośnie przy użyciu niewielkiej siły, zatrzymując się w dowolnie wybranym momencie. Pionowo unoszący fronty system umożliwia łatwy dostęp do wnętrza szafek, nadając mu zarazem nowoczesny i subtelny wygląd. Bezgłośne działanie szuflad to wynik zastosowania rozwiązań blumotion – dają perfekcyjny, delikatny i zadziwiająco cichy ruch, niezależnie od obciążenia.
Meble Londyn tworzą proste, ostro zarysowane bryły, wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich lakierowana na wysoki połysk powierzchnia daje wrażenie nieskazitelnej czystości i elegancji.
Głęboka, lśniąca czerń nadaje kuchni Londyn wyrazistość, czyniąc z niej zarazem przestrzeń dostojną, spokojną i przytulną. Ostra czerwień frontów wiszących szafek wprowadza w ten świat kolor ognia. Tłem doskonałego współgrania tak odmiennych barw jest subtelna szarość boków szafek, a wrażenia czystości, lekkości i orzeźwiającego chłodu dodają mu wykonane z aluminium proste uchwyty.
Kuchnia Londyn to pełne elegancji miejsce, gdzie spotyka się to, co najważniejsze w nowoczesnej estetyce – wysoka jakość, funkcjonalność, logiczna i uporządkowana konstrukcja, a wszystko zamknięte w pięknej, prostej formie i mocnych kontrastach.

meble kuchenne

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Gawin

Polecamy Ci również

Zobacz także