Kolorowe grzejniki

Kolorowe grzejniki

kolorowe grzejnikiNowoczesny design obejmuje każdy element wyposażenia wnętrza. To, co użyteczne nie musi być nieciekawe.

Kolorystyka odgrywa kluczową rolę w tworzeniu klimatu każdego wnętrza. Dlatego w sklepach znajdziemy mnóstwo produktów w niemal nieograniczonej gamie barwnej. Producenci i designerzy tworząc nowe modele i kolekcje nie zapominają o atrakcyjnym kolorze, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Konkurencja na rynku sprzyja odbiorcom, bo daje im większy wybór. Jednak sprostanie oczekiwaniom nabywców, bywa dla producentów dużym wyzwaniem. Dlatego firmy na różne sposoby zabiegają o ich względy – skracają czas realizacji zamówień, poszerzają paletę barw proponowanych produktów i stosują odpowiedniej jakości technologię wytwórczą.

Światowe trendy
Oceniając trendy kolorystyczne najlepiej odwołać się do wnętrzarskich targów mediolańskich, na których najwięksi producenci prezentują to, co będzie modne w następnych latach. Okazuje się, że będą obowiązywać nasycone kolory. Dominują czerwienie, fiolety, żywe zielenie, żółty, pomarańczowy. Wciąż jednak nie rezygnuje się z klasycznych czerni, bieli i grafitów.
Polska firma Terma Technologie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i nowym trendom, proponuje oryginalne grzejniki do różnych pomieszczeń. Nowa kolekcja pełna jest wyszukanych kształtów i deseni. Niektóre przypominają skóry zwierząt (krokodyla, węża) lub zawierają opiłki metali (gama sparking). Inne posiadają drobną lub grubą strukturę z błyszczącymi elementami. Wymagające osoby znajdą także struktury nieregularne, które w różnym oświetleniu eksponują inny odcień wybranego koloru. Przy tak dużej różnorodności, każdy dopasuje grzejnik do własnego mieszkania. 

Oryginalnie i kolorowo
Terma Technologie największy nacisk kładzie na poszerzanie palety barw oraz dogodny czas realizacji produktów. W branży grzewczej jest zdecydowanym liderem, posiadającym najszerszą gamę kolorystyczną grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. Oferuje różnorodne modele grzejników, od prostych „drabinek”, po ekskluzywne wzory o wyrafinowanym wzornictwie. W ofercie dostępne są grzejniki we wszystkich kolorach palety RAL (205 kolorów), a czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi do 10 dni. Grzejniki te charakteryzują się gładką powierzchnią i błyszczącym pokryciem, które wzmacnia wrażenie intensywności barwy.
Specjalnie dla swoich klientów firma oferuje także 62 oryginalne kolory prezentowane we wzorniku Terma Technologie (dostępny w sieci sprzedaży). Zawiera ona drobne i grube struktury, o nieregularnej formie, często imitujące chropowatości skóry, a także kolory metaliczne i z opiłkami metali – błyszczące i matowe.

pomarańczowy grzejnikżółty grzejnikkolorowy grzejnikniebieski grzejnik

Nowoczesna technologia
Firma udziela aż 8 lat gwarancji na wszystkie grzejniki w kolorach specjalnych i RAL oraz 3 lata na grzejniki w powłoce chromowanej. Alternatywą dla tych ostatnich (powłoka chromowana to koszt rzędu 150-200% ceny standardowej), są modele Nikiel Gloss lub Nikiel Mat. Dostępność wielu kolorów – zarówno klasycznych, jak i o wyszukanych, nowoczesnych – wyróżnia firmę na tle światowych producentów.
Najwyższa jakość wykończenia produktów od zawsze była priorytetem firmy. Dlatego dzięki nowoczesnej lakierni, uruchomionej w drugiej połowie 2009 roku, może realizować zamówienia w bardzo krótkim terminie. Nowoczesna technologia dobrze przygotowuje także powłoki pod malowanie oraz znacznie udoskonaliła proces samego malowania. Wszystko to przekłada się na wyższą jakość produktów i zadowolenie odbiorców.


Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Terma Technologie

Polecamy Ci również

Zobacz także