Kolorowe grzejniki w promocji

Kolorowe grzejniki w promocji

Grzejnik wcale nie musi być biały – służy nie tylko do ogrzania pomieszczenia, ale jest też elementem dekoracyjnym. Grzejniki w wersji kolorowej są teraz dostępne w atrakcyjnych cenach.

Dom to odzwierciedlenie naszych potrzeb i upodobań. Dotyczy to nie tylko ścian czy elementów dekoracyjnych ale również coraz częściej wyposażenia technicznego, jak np. kratki wentylacyjne. W łazience dekoracyjną rolę pełni nawet tak funkcjonalny przedmiot jak grzejnik, który może stać się ciekawym elementem aranżacji.

grzejnik zehnder grzejnik zehnder grzejnik zehnder
Dla zwolenników harmonii idealny będzie grzejnik wtapiający się w kolorystykę wnętrza, dla wielbicieli mocniejszych efektów – grzejniki kontrastujące z tłem. Drabinka łazienkowa ma być funkcjonalna i pozwalać na suszenie ręczników, ale jednocześnie stanowić dekoracyjny element aranżacji.

Dla wszystkich, którzy właśnie aranżują czy remontują swoje łazienki Zehnder przygotował ciekawą propozycję – kolorowe drabinki łazienkowe Zehnder Janda i Zehnder Forma do końca 2010 r. są dostępne w cenie standardowego grzejnika białego. Co więcej zamówienia na te dwa modele realizowane są w przyśpieszonych terminach. Jeżeli więc ktoś właśnie teraz podejmuje decyzję o zakupie grzejnika, warto skorzystać z tej promocji.

grzejnik zehnderGrzejniki Zehnder wyróżnia wyjątkowa jakość i ciekawe wzornictwo. Model Zehnder Janda to stalowa drabinka z poziomymi rurami wygiętymi w wyrazisty łuk. Sprawdza się jako suszarka do ręczników, również dzięki dodatkowym odstępom pomiędzy poszczególnymi seriami rur.

W grzejniku Zehnder Forma poziome rury nałożone są na pionowe kolektory zbiorcze – to wzorniczo nowatorskie rozwiązanie. Duży odstęp grzejnika od ściany sprawdza się szczególnie wtedy, gdy wieszamy na nim grube ręczniki. Model Zehnder Forma dostępny jest w wersji jedno- i dwuwarstwowej, w zależności od zapotrzebowania.

Promocja dotyczy odcieni z szerokiej palety barw Zehnder, czyli palety ponad 50 kolorów w różnych wersjach wykończenia powierzchni – do wyboru mamy wyraziste odcienie Trendy, odcienie Metallic oraz szeroką paletę pastelowych odcieni Classic w wersji matowej lub z połyskiem.

Zehnder Janda jak i Zehnder Forma dostępne są zarówno z zasilaniem bocznym, jak i estetycznym zasilaniem środkowym. Konsole montażowe dostarczane wraz z grzejnikiem są lakierowane na wybrany kolor.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Zehnder

Polecamy Ci również

Zobacz także