Kolory w salonie

Kolory w salonie

Lubisz atmosferę światowych wybiegów mody - blask fleszy, piękne modelki
i awangardowe kreacje? Przenieś ten klimat do swojego domu. Marka Dekoral Fashion podpowiada, jak to zrobić.

modny salon

Świat mody - niedostępny oraz tajemniczy - często wzbudza silne emocje. Wbrew pozorom jego fascynującą atmosferę można wprowadzić także do naszych salonów. Aby to jednak zrobić, będzie nam potrzebna paleta modnych i pięknych barw, które znajdziemy np. w specjalnej kolekcji Włoskie Impresje marki Dekoral Fashion. Farby te wyróżniają się przede wszystkim świetlnymi, metalizującymi refleksami. Dzięki nim każde wnętrze nabierze modnego blasku i zyska wyrazisty styl, nawiązujący do twórczości najlepszych, włoskich projektantów. Jako barwną dominantę wykorzystajmy chłodne zestawienie srebra czyli „Arrivederci” oraz bieli w postaci „Vino Bianco”. Następnie wzbogaćmy je zmysłowymi różami, takimi jak „Amore Mio” i „Ciao Bambino”. Całość z pewnością zrobi wrażenie.

meble do salonukolorystyka wnętrza

Czas na modne dodatki do salonu. W świecie high fashion odrobina szaleństwa jest zawsze mile widziana - pozwólmy więc sobie na eklektyczne połączenia. Zestawmy np. prostą sofę lub geometryczny stolik ze zdobnym, barokowym szezlongiem. Kontrast możemy dodatkowo podkreślić, wybierając meble w kolorach bieli oraz czerni. Podobnie zróbmy w przypadku tkanin.

aranżacja salonuwystrój salonu

Na podłodze połóżmy ciemne, okrągłe chodniczki, a na sofę rzućmy kilka błyszczących poduszek
w srebrnych i różowych odcieniach. Obok nich możemy pokusić się też o niedbale położoną srebrną lub złotą narzutę. Nie zapominajmy o odrobinie modnych dodatków: błyszczącej lampie, fantazyjnych wazonach czy klimatycznych fotografiach.

Oceń artykuł
3,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także