Komfort i elegancja pośród zieleni

0
Domy na sprzedaż
Mirabelkowa Aleja przy ul. Podchorążych 49 na Złotnie

Firma Real Deveploment zachęca do zakupu mieszkań w swoich dwóch  łódzkich inwestycjach - jednej w centrum miasta i drugiej położonej na jego obrzeżach, ale dobrze skomunikowaną z główną częścią Łodzi.

Mirabelkowa Aleja znajduje się najednym z najbardziej lubianych i cenionych przez łodzian osiedli - na Złotnie, przy ul. Podchorążych 49. Osiedle sąsiaduje z niską zabudową i jest otoczone zielenią. W sąsiedztwie inwestycji  znajduje się Park na Zdrowiu. Przyszli mieszkańcy mają gwarancję spokoju, świeżego powietrza i sielskich widoków - bardzo często za oknem można zobaczyć pasące się na łące konie.

W dwóch dwukondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych będą znajdowały się apartamenty 3-pokojowe o powierzchniach 72 i 78 mkw. oraz 4-pokojowe o powierzchni od 100 mkw. Każdy apartament wyposażony będzie w instalację alarmową i drzwi antywłamaniowe najwyższej klasy.

Osiedle ma formę zamkniętej, ogrodzonej, eleganckiej enklawy. Przy wjeździe czeka ochrona, która na teren wpuszcza wyłącznie mieszkańców i ich gości.  

Lokale będą posiadały ogródki bądź tarasy oraz garaże lub miejsca postojowe. Należy podkreslić, że osiedle jest już w połowie zamieszkałe.

Na terenie osiedla istnieje bezpieczny, ogrodzony, wyposażony w atestowane urządzenia plac zabaw dla dzieci. Znajdzie się tam również część rekreacyjna dla dorosłych, a w niej m.in. urządzenia do ćwiczeń i  ławeczki. To idealne miejsce na aktywny odpoczynek.Osoby, którym bardziej zależy na lokalizacji bliżej centrum Łodzi, w bardziej zurbanizowanym otoczeniu, powinny odwiedzić osiedle Ewelin, które znajduje się przy ul. Obywatelskiej 110C. W budynku schowanym między drzewami i oddalonym od  ulicy o 100 metrów, powstały mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchniach 33-92 mkw.

Jasna elewacja budynku i prosta architektura dobrze komponują się z otaczającą zielenią. Wybudowano uliczki dojazdowe, chodniki oraz tereny zielone. Na terenie inwestycji jest również plac zabaw, siłownia na świeżym powietrzu, miejsce spotkań dla nastolatków  oraz  elementy małej architektury.

Wszystkie lokale sprzedawane są w standardzie deweloperskim, ale na życzenie klientów, mogą zostać wykończone „pod klucz”.

Klucze do własnego mieszkania można odebrać od zaraz.

Dla zainteresowanych klientów Firma Real Development przygotowała atrakcyjne promocje. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 798 813 813.
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także