Kominek w klasycznym stylu

klasyczny kominek

Kominek to coraz popularniejszy sposób na ogrzewanie domu. Obecnie producenci oferują szeroki wybór w wielu stylach, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie.


Poniżej prezentujemy propozycje bardzo klasyczne: dość minimalistyczne i z jasnym wykończeniem. Piękna rama i praktyczny design dodatkowo podkreślają stylowość kominka. Wykorzystując przestrzeń nad nim możemy nadać mu nieco bardziej indywidualny charakter. Pomoże nam w tym umieszczona nad kominkiem półka, na której można umieścić różnego rodzaju bibeloty czy zdjęcia. Jeśli zaś chcemy zwrócić na niego uwagę – powieśmy tam duży obraz lub grafikę. Możemy też zdecydować się na lustro, które nie tylko będzie przyciągać uwagę, ale także optycznie powiększy pokój. To też doskonałe miejsce na klasyczny zegar.

Ściana na której umieszczamy kominek może zostać praktycznie zagospodarowana, na przykład gdy zamontujemy na niej półki na książki czy płyty. Pamiętajmy też, że meble, które postawimy w pokoju powinny być spójne ze stylem naszego kominka.

biały kominek
ceglany kominek
salon z kominkiem
jasny kominek
kominek z kamienia
ściana z kominkiem
kominek w klasycznym stylu
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Magdalena Kolwaga

Źródło: homeklondike.com

Polecamy Ci również

Zobacz także