Kominek z kamienia do naturalnego wnętrza

Kominek z kamienia wygląda pięknie bo kamień to jeden z lepszych materiałów polecanych do aranżacji naturalnych wnętrz.

Jeżeli w domu mamy kominek z kamienia i  dodamy do niego drewno i ciepłe barwy, powstanie piękna i przytulna kombinacja. Nie dziwi więc fakt, że coraz częściej używamy go do dekoracji pomieszczeń. Posłużyć on może również
za bazę do wybudowania kominka.

Kominek z kamienia

Kominek z kamienia będzie się świetnie prezentował w salonie w stylu naturalnym, ponieważ jest to trwały i nie zmieniający wyglądu surowiec, gwarantuje więc użytkowanie na długie lata.
Kolor kamienia ma również istotne znaczenie, ponieważ dobieramy go według kolorystyki panującej w danym pokoju lub dla kontrastu wybieramy inną barwę.

Kamień, którego użyjemy do zbudowania kominka możemy wykorzystać do aranżacji ściany lub jej fragmentu. W ten sposób uzyskamy fajny dekoracyjny element a pomieszczenie nabierze ciekawszego charakteru. Kominek z kamienia nie tylko ociepli tradycyjne wnętrza ale sprawi, że te bardziej nowoczesne będą przytulniejsze. Poniżej przedstawiamy propozycję na aranżację kominka z kamienia w naturalnym stylu, które mamy nadzieję będą dla Was inspiracją.

 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także