Kominki dekoracyjne

Kominki dekoracyjne

Kominki dekoracyjne z kolekcji Fire Wonderland portugalskiej marki Glamm Fire to połączenie nowoczesnego wzornictwa oraz najnowszych, przyjaznych środowisku technologii.

Kominki dekoracyjne wyróżniają się unikalnym, ekskluzywnym wręcz wzornictwem. Przystosowane są do montażu na ścianie, ale dostępne są także modele wolnostojące.
Prezentowane kominki dekoracyjne pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych, przestronnych, jak i o mniejszym metrażu.

nowoczesny kominek dekoracyjnykominek wolnostojący

Produkowane są z różnego rodzaju materiałów: skóry, stali nierdzewnej, ceramiki, stali Corten, drewna. Kominki dekoracyjne są przyjazne środowisku, gdyż zasilane są bioetanolem, ekologicznym paliwem otrzymywanym z biomasy.

kominek dekoracyjnykominek ekologiczny

kominek dekoracyjnykominek wolnostojącypomysł na kominekkominek wolnostojący w saloniekominek nowoczesnykominek wolnostojącykominek dekoracyjny wolnostojącykominki dekoracyjnekominek dekoracyjny - pochodniakominek we wnętrzukominek nowoczesnykominek we wnętrzu - aranżacjakominek wolnostojącykominek wolnostojącykominek na bioetanolkominek ściennykominek na ścianiekominek w ścianie

Kominki dekoracyjne - galeria

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: artdevivre.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także