Kominki elektryczne

Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu, dodatkowo podkreślane przez szczególny blask rozchodzący się po całym pomieszczeniu.

Jednakże tradycyjne kominki bywają kłopotliwe w użytkowaniu - trzeba usuwać popiół, magazynować opał i czyścić komin. Podobnie w przypadku instalowania kominka gazowego, należy pamiętać o ograniczeniach narzucanych przez przewód kominowy oraz łącze gazowe. Stąd też tak wiele osób docenia korzyści płynące z używania kominków elektrycznych.

kominek elektrycznykominek w mieszkaniuekologiczny kominek

Wszystkie kominki Optiflame pracują bardzo efektywnie, ponieważ całe wytwarzane ciepło oddawane jest do pomieszczenia. "Płomienie" można uruchomić niezależnie od funkcji ogrzewania, dzięki czemu przytulny efekt ognia uzyskuje się bez niepotrzebnego dogrzewania pomieszczenia - jest to idealne rozwiązanie na długie, ciepłe wieczory. Pobór energii jest tak niski, jak w przypadku zwykłej żarówki.

Niezwykle bogaty asortyment sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kominki wolnostojące mogą być ciekawym akcentem we wnętrzu urządzonym w stylu klasycznym, dostępne są także modele o nowoczesnej linii. Producent oferuje także kominki do zabudowy oraz naścienne.

Wszystkie kominki wyposażone są we wtyczkę, dzięki czemu można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie zainstalowane jest gniazdko elektryczne.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Glendimplex

Zdjęcia: Optiflame

Polecamy Ci również

Zobacz także