Konferencja „Jak kupić mieszkanie?”

0
Zaproszenie na konferencję
Konferencja jest kierowana do osób planujących zakup nieruchomości.

Chcesz kupić nieruchomość, ale obawiasz się, że transakcja okaże się zbyt trudna? Zapraszamy na konferencję „Jak kupić mieszkanie?”, która odbędzie się 18 marca 2018 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Wydarzenie jest dla tych, którzy są zainteresowani nabyciem własnych czterech kątów i chcą się dowiedzieć, jak to zrobić bez komplikacji.

Zakup nieruchomości to bardzo poważna decyzja. Często wiąże się z dużą odpowiedzialnością finansową, nierzadko kredytem i natłokiem formalności. Biorąc udział w wydarzeniu, dowiesz się, jak poradzić z sobie z tym życiowym wyzwaniem. Zaproszeni eksperci odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania, doradzą i rozwieją wszelkie obawy związane z zakupem nieruchomości. Podczas konferencji, na której zostanie przedstawiona typowa wiedza branżowa, uzyskasz informacje, takie jak: treści „pisane w umowach drobnym druczkiem”, co należy sprawdzić przed zakupem, jak ubiegać się o kredyt i na czym można zaoszczędzić.

Agenda wydarzenia została ułożona w chronologiczny sposób, aby jak najlepiej zobrazować wszystkie etapy zakupu mieszkania lub innych nieruchomości. Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji ułożonych w czterech blokach tematycznych, które zaprezentowano poniżej.

AGENDA konferencji "Jak kupić mieszkanie"

  • I PANEL: „Dla kogo program Mieszkanie Plus? Formalności notarialne przy zakupie mieszkania?"
  • II PANEL: „Jak ubiegać się o kredyt na mieszkanie? Kto może go dostać?"
  • III PANEL: „Na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania? Jak wybrać mieszkanie?"
  • IV PANEL: „Wynajem mieszkań jako dochód pasywny” 

Więcej szczegółów oraz możliwość rejestracji na: jak-kupic-mieszkanie.pl

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Autor: G2A Arena

Polecamy Ci również

Zobacz także