Konkurs Dobry Design 2012

Konkurs Dobry Design 2012

Startuje nowy, wyjątkowy konkurs Dobry Design 2012. W Jury zasiada 100 architektów i projektantów wnętrz, którzy nie tylko fachowo ocenią, ale też wydadzą opinię nagrodzonym produktom. Dodatkowo laureaci tytułu będą szeroko promowani przez cały 2012 rok.

Organizatorem konkursu jest magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj. Wydarzenie ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów wyposażenia i wystroju wnętrz. Do udziału w nim zaproszono producentów i dystrybutorów.

Mając na uwadze możliwie najlepszą konkretyzację zgłaszanych produktów, redakcja magazynu zdecydowała się wyłonić następujące kategorie konkursowe:

logo konkursu Dobry Design 2012

  • Przestrzeń salonu,
  • Przestrzeń sypialni i garderoby,
  • Przestrzeń kuchni i jadalni,
  • Przestrzeń łazienki,
  • Przestrzeń pracy,
  • Przestrzeń dziecka,
  • AGD,
  • Oświetlenie,
  • Podłogi i ściany.

Tym, co wyróżnia Konkurs Dobry Design 2012 i czyni go niepowtarzalnym wydarzeniem na polskim rynku wyposażenia i wystroju wnętrz jest profesjonalne jury. Do udziału w pracach zaproszonych zostało aż 100 architektów i projektantów wnętrz. Ta silna, niezależna, a przede wszystkim opiniotwórcza grupa ekspertów odda swoje głosy w październiku bieżącego roku. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w listopadzie, a tym samym wskazane przez jury produkty otrzymają tytuł i znak towarowy DOBRY DESIGN 2012.

Ponadto redakcja postanowiła dać możliwość głosowania Internautom, którzy, po zalogowaniu w serwisie Dobrzemieszkaj.pl, otrzymają możliwość wytypowania swoich faworytów. Produkt z największą ilością głosów, otrzyma wyróżnienie DOBRY DESIGN 2012 – NAGRODA KONSUMENTA.

Redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj serdecznie zaprasza do udziału w konkursie wszystkich producentów i dystrybutorów produktów wystroju i wyposażenia wnętrz. Odkryjmy wspólnie DOBRY DESIGN!

Regulamin konkursu

Więcej informacji

Biuro konkursu Dobry Design 2012
magazyn Dobrze Mieszkaj
ul. Andersa 38
15-113 Białystok
tel. 85 653 90 00
faks 85 678 53 55
e-mail: maronowicz@publikator.com.pl

Konkurs Dobry Design 2012 - zdjęcie 2
Organizator:konkursu


Konkurs Dobry Design 2012 - zdjęcie 3


Patron konkursu

 

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Dobrze mieszkaj

Polecamy Ci również

Zobacz także