Kontakt otulony welurem

Gniazdka elektryczne i kontakty to problematyczne punkty każdego domu. Są niezbędne, ale ich użytkowanie często przysparza wielu kłopotów. Ściana wokół kontaktu łatwiej się brudzi, a tapeta szybciej wyciera.

kontakt otulony weluremWiele osób poszukuje inspiracji, jak zagospodarować przestrzeń wokół kontaktów, nie powodując zaburzeń w ich funkcjonowaniu. Na szczęście istnieją rozwiązania, które łączą w sobie trzy najważniejsze cechy: prostotę, piękno oraz praktyczność. Są to dekoracje welurowe, zaprojektowane specjalnie, aby chronić i upiększać ściany.

wzór na kontakt

Łatwo, łatwiej – welur!
Dekoracje welurowe są stworzone z myślą o upiększeniu wnętrza.
Ich niebanalny kształt oraz praktyczność urzeka. Dodatkowym atutem dekoracji jest niezwykle prosty sposób nanoszenia. Projektanci pomyśleli o tym, że dekoracje muszą być gotowe do natychmiastowego użycia, dlatego z jednej strony pokryte są warstwą kleju. Są samoprzylepne i aby je zastosować, nie trzeba używać żadnych dodatkowych narzędzi.

Aby przymocować wzór, wystarczy tylko kilka kroków:
1. Zdejmij kontakt, aby odsłonić ścianę za nim.
2. Oczyść powierzchnię ściany.
3. Odklej dekorację z papieru.
4. Nanieś dekorację na ścianę.
5. Ponownie przykręć kontakt.

Wzór przymocowuje się bezpośrednio wokół puszki, dzięki czemu szczeliny pomiędzy kontaktem
a ścianą są całkowicie zakryte, a ściana jeszcze lepiej chroniona.

Piękno na twój użytek
Dekoracje welurowe to bogactwo wzorów i kolorów, niespotykanych dotychczas na rynku dekoracji. Dzięki nim doskonale podkreślisz charakter swojego wnętrza. Ponieważ masz możliwość doboru wielu różnych wzorów, możesz z łatwością nawiązać do stylu, w którym udekorowane jest całe mieszkanie.

Jeśli masz słabość do kwiatów – pokaż to także na ścianie wokół kontaktu. Z łatwością wykleisz wzór tulipanów czy innych kwiatów, a twoi znajomi nie będą mogli nadziwić się temu niezwykłemu pomysłowi. Liczne wzór do pokoju dziecięcegokolory sprawią natomiast, że dopasujesz dekoracje do każdego wnętrza.

Dziecięce inspiracje
Pokoje dziecięce to miejsce, w którym kontakty poddawane są najbardziej wymyślnym testom. Beztroskie zabawy często kończą się źle dla ścian oraz tapet, a miejscem najbardziej narażonym na wyniki dziecięcych eskapad są okolice kontaktów i gniazdek elektrycznych. Dla wszystkich, którzy nie chcą psuć dziecku dobrej zabawy, ale obawiają się jej wpływu na ściany, zaprojektowano specjalną linię dekoracji welurowych do pokojów dziecięcych. Jeśli twój syn marzy o tym, by zostać strażakiem – zastosuj dekorację przedstawiającą wozy strażackie. Jeśli  córka uwielbia naturę – wyklej dekoracje
z wzorami leśnymi. Będzie to dla was wspaniała zabawa, gdy pozwolisz dziecku wybrać wzór i kolor oraz później, gdy pomoże ci dekorację wyklejać.

Praktycznie? Tak, proszę!
Zastosowanie dekoracji welurowych na powierzchniach wokół gniazdek elektrycznych czy kontaktów ma także swoją praktyczną stronę. Dzięki nim twoja ściana będzie przez cały czas czysta,
a zabrudzenia nie będą już problemem.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: DKM Impresja

Polecamy Ci również

Zobacz także