Korzyści z reklamy w Internecie

Wystarczą tylko trzy minuty i zaczniesz cieszyć się z oglądania reklam w Internecie. Jeśli myślisz, że to niemożliwe, pewnie nie słyszałeś jeszcze o serwisie Adbreaker.

adbreaker logo Brzmi to niewiarygodnie, lecz Internet zaskakuje nas na każdym kroku. Przecież reklama w sieci zawsze przeszkadza, więc trudno uwierzyć, że można cieszyć się z jej obecności. Kogóż z nas nie irytowały wyskakujące znienacka bannery czy filmy reklamowe włączające się w najmniej spodziewanym momencie? Czy reklama, skoro jest już wszechobecna w sieci, nie może być podana w bardziej ludzkiej formie? Okazuje się, że może być nawet przyjemna. W Internecie pojawił się serwis, w którym to internauci korzystają z tego, że oglądają reklamy.

Jak działa serwis AdBreaker? Zasada jest prosta. Znajdujesz serwis w Internecie, logujesz się, oglądasz kilka spotów reklamowych dziennie, a potem bierzesz udział w konkursie. Każdego dnia zmienia się pula nagród, a co tydzień i co miesiąc możesz wygrać atrakcyjne nagrody specjalne. Nie potrzeba do tego wiele wysiłku – wszystko dzieje się w ekspresowym tempie. Wystarczą trzy minuty dziennie i już czekasz na wygraną!

serwis AdBreaker
AdBreaker to serwis niezwykły, ale nie tylko z powodu korzyści, jakie przynosi internautom. Działa bez adresu internetowego – nie musisz wchodzić na jego stronę, by z niego skorzystać. AdBreaker instalowany jest na istniejących w sieci witrynach internetowych. Możesz z niego korzystać gdziekolwiek go znajdziesz. Po jednorazowej rejestracji Twoje konto działa niezależnie od tego, na jakiej witrynie się zalogujesz. Uruchomienie serwisu jest niezwykle proste – po prostu kliknij w netkę z logo AdBreaker widoczną po prawej lub lewej stronie przeglądanej przez Ciebie witryny i już możesz grać o nagrody.

Jeśli jeszcze nie wiesz czy warto skorzystać z AdBreakera, nie zastanawiaj się zbyt długo – po prostu go włącz i zobacz co możesz dziś wygrać. Pamiętaj, że reklama może od dziś pracować dla Ciebie.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: AdBreaker

Polecamy Ci również

Zobacz także