Krzesło do biura i nie tylko...

Infinita to gama rozwiązań, dzięki którym użytkownik sam buduje swoje krzesło, dopasowując je do charakteru pomieszczenia, swojego stylu i potrzeb. Każdy element – zagłówek, oparcie, podłokietniki, mechanizm ruchowy, podstawa czy rodzaj tapicerki może zostać dobrany indywidualnie. Infinita daje możliwość wyboru z ponad 300 konfiguracji. Oferuje rozwiązania w 3 kategoriach: Manager, Operative i Visitor.


krzesła biurowekrzesła biurowe i nie tylkostylowe krzesła

Infinita Manager to linia foteli wyposażonych w zaawansowane rozwiązania ergonomiczne, przeznaczonych przede wszystkim do gabinetów menedżerskich. Tapicerowane dwustronnie oparcie, innowacyjne metalowe podparcie lędźwi w wersji z oparciem z siatki czy nowoczesne ultracienkie podłokietniki sprawiają, że elegancja jest istotną cechą linii. Regulowany zagłówek i podłokietniki oraz możliwość regulacji głębokości siedziska sprawiają, że fotel jest odpowiednim wyborem podczas długich godzin pracy.

Infinita Operative to linia krzeseł przeznaczonych do każdego rodzaju stanowisk pracy, w domu albo w biurze. Niezależnie od tego jak trudne jest zadanie do wykonania dzięki wielu ergonomicznym rozwiązaniom krzesło zawsze wspiera użytkownika w odpowiedni sposób, pomagając mu skupić się wyłącznie na obowiązkach. Model został wyróżniony w konkursie Produkt Roku 2009 Meble Plus.

Infinita Visitor to krzesła stacjonarne z miękkim tapicerowanym siedziskiem i oparciem – lub w wersji mieszanej z oparciem z siatki – dopełniające linię jako optymalne rozwiązanie do poczekalni i sal konferencyjnych. Infinita Visitor to krzesła lekkie i komfortowe, dostępne w wersji na czterech nogach lub płozie. Dodatkowa funkcja składowania w stosie pozwala oszczędzać miejsce.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Nowy Styl

Polecamy Ci również

Zobacz także