Kubki porcelanowe

Pierwszą rzeczą, którą zwykle robimy po przebudzeniu, jest przygotowanie kawy lub herbaty. Większość z nas sięga wówczas po swój ulubiony kubek, w którym każdy napój smakuje o wiele lepiej.

"Są w życiu dwie najświętsze sprawy. Mieć swoją ziemię obiecaną. I własny kubek mieć do kawy" – śpiewał przed laty zespół "Pod Budą". Osobisty, niepowtarzalny kubek podkreśla naszą osobowość. Ponadto we własnym, ulubionym naczyniu kawa i herbata smakują nam zupełnie wyjątkowo.

kubki porcelanowekubki do kawy i herbaty

kubki z roślinnym wzoremSubtelnie i elegancko
Osobom, które uwielbiają kwiaty z pewnością spodobają się kubki z roślinnym wzorem – różnobarwne, ozdobione pięknymi motywami kwiatowymi. Do wyboru są naczynia z klasycznym motywem różyczek na kremowym lub bladoróżowym tle bądź ozdobione motywem kwiatu bratka, werbeny, groszku czy bluszczu. Złote, ręczne wykończenie
i subtelne motywy roślinne nadają naczyniom wytworności i niepowtarzalnego stylu. Delikatne kubki wykonane z najwyższej jakości porcelany uczynią z picia herbaty niezapomniany ceremoniał. Jeżeli jednak preferujesz proste formy i brak ozdób wybierz klasyczny kubek w kolorze białym lub kremowym. Możesz wybrać kubek np. z kolekcji "Sakura", "Nicea" lub "Sense". Piękny mleczny odcień naczyń dodatkowo podkreśli intensywny kolor naparu.

Praktycznie i stylowo
Jeżeli często pijesz herbatę liściastą – zieloną bądź ziołową, a nie lubisz pływających w naparze listków, wypróbuj elegancki kubek z zaparzarką i przykrywką marki Villa Italia. Przepiękne zdobienia roślinne, przedstawiające kwiaty oraz owoce, nadają kubkom lekkiego, wiosennego wyglądu. Herbatka zaparzona w takim naczyniu z pewnością wprawi Cię w pogodny, radosny nastrój.

Oceń artykuł
3,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Villa Italia

Polecamy Ci również

Zobacz także