Kuchnia dla najmłodszych

Kuchnia dla najmłodszych - zdjęcie 1Dorośli niechętnie angażują maluchy do prostych zajęć domowych, obawiając się o ich bezpieczeństwo. Warto jednak uczyć dzieci różnych czynności, po pierwsze - dzieci uczestnicząc w życiu domowym uczą się precyzji, nabierają sprawności manualnej, po drugie dlatego, że sprawia im to niebywałą frajdę.

Najlepszym "terytorium doświadczalnym" jest kuchnia. Maluchy uwielbiają uczestniczyć w przygotowywaniu różnych potraw, zwłaszcza że mogą korzystać z profesjonalnego sprzętu AGD. Są to sokowirówki, tostery, blendery wykonane w bezpiecznej technologii dla dzieci - oczywiście nie zwalnia to osób dorosłych od towarzyszenia dziecku przy korzystaniu z urządzeń. Ponadto cały sprzęt jest bajecznie kolorowy i niezwykle estetyczny. W każdej kuchni będzie prawdziwą ozdobą. Maluchy mogą mieć swoje własne, profesjonalne wyposażone kuchenne zaplecze.
Najnowsza kolekcja Ariete – "Ariete Disney" stanowi nową koncepcją pozycjonowania artykułów kuchennych, skierowaną do całej rodziny, a zwłaszcza do jej najmłodszych członków. Nowa inicjatywa producenta promuje wspólne spędzanie wolnego czasu, zabawę i uczestniczenie wszystkich domowników w przygotowaniu i spożywaniu żywności. Dwie pierwsze linie produktów Ariete z logo marki Disney: linia czerwona oraz linia srebrna, dostępne są na naszym rynku.

Kolorowy koktajl
The Disney Smoothie Maker (linia czerwona), pomoże przyrządzić smaczne i kolorowe koktajle. Doskonały blender jest pełen innowacyjnych rozwiązań i patentów, bezpieczny i wytrzymały, o zabawnym wyglądzie. Maker wyposażony jest w kranik, specjalnie zaprojektowane ostrza do kruszenia lodu, które sprawiają, że nasz koktajl ma niepowtarzalną strukturę i konsystencję. Maker wyposażony jest w silnik o mocy 350 W, posiada zintegrowane, specjalne zamknięcie dzbanka (Child Safety Switch), mieszadło poprawiające skuteczność działania, pojemność 1 litr. Wymiary urządzenia dł/szer./wys. (cm): 35/26/30. Sugerowana cena detaliczna - 199 zł brutto.

Kuchnia dla najmłodszych - zdjęcie 2Świeży popcorn
The Disney Popcorn Popper (linia czerwona) - to urządzenie do robienia popcornu.Wykonane jest w technologii gorącej płyty (Theater - Style), robi pyszny popcorn i pozwala go serwować w atrakcyjny sposób. Parametry urządzenia to: jeden przycisk do obsługi pracy urządzenia, bez potrzeby używania masła/oliwy, nie nagrzewająca się obudowa (Cool Touch), pojemność 4,7 litra.Wymiary dł/szer./wys. (cm): 27/25/44.

Prawdziwe lody
Kuchnia dla najmłodszych - zdjęcie 3W kolekcji linii czerwonej kolej na urządzenie o nazwie The Disney Ice Cream Maker. Wyczarujemy w nim smaczne lody i sorbety według domowej receptury. Zimny cylinder zmienia konsystencje naturalnych składników, które delikatnie mieszane są przez specjalnie zaprojektowane mieszadło. I tu uwaga! - ciekawostka dla młodszych kucharzy - postaci Disney’a namalowane na cylindrze - zmieniają kolor w czasie pracy urządzenia. Parametry: nie ma potrzeby używania soli/lodu, pojemność 1,5 litra, czas przygotowania lodów – do 30 minut, podwójnie izolowany cylinder, wymiary dł/szer./wys. (cm): 32/33/44.

Kuchnia dla najmłodszych - zdjęcie 4"Słodki śnieg"
The Disney Ice Shaver - urządzenie do robienia granity – deseru na bazie lodu, z dodatkiem syropów i soków - popularnego w krajach śródziemnomorskich, nazywanego "słodkim śniegiem". Urządzenie wyposażono w system kide-safe, który uniemożliwia dotknięcie ostrzy drobiących lód (brak lodu można uzupełnić podczas pracy). Robot kuchenny o pojemności 1 l ma dwa pojemniki na syropy, wygodny uchwyt do trzymania naczynia. Wymiary dł/szer./wys. (cm): 29/25/40.

Linia srebrna to kontynuacja i poszerzenie kolekcji sprzętu AGD. Zawiera toster, opiekacz i gofrownicę. Są to również bezpieczne i praktyczne urządzenia, jednak nagrzewają się, więc dzieci nie należy "spuszczać z oczu", kiedy z tych urządzeń korzystają. Kolekcja Ariete jest funkcjoanlana i praktyczna dla wszystkich członków rodziny. Niewątpliwie jest również oznaką dbałości o dodatki wyposażenia w kuchni. Sugerowana cena produktów od 189 do199 zł brutto.

Kuchnia dla najmłodszych - zdjęcie 5Kuchnia dla najmłodszych - zdjęcie 6

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Joanna Bogumił

Źródło: Ariete

Polecamy Ci również

Zobacz także