Kuchnia meksykańska: pomysłowe dania – konkurs

papryka

Kuchnia meksykańska jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Wyraziste smaki, dojrzałe warzywa i pikantne przyprawy sprawiają, że wiele osób sięga po przepisy z tamtego regionu.

Kuchnia niebanalna, inspirująca, czerpiąca garściami z dawnej kultury. Nic dziwnego, ze zawojowała najdalsze regiony świata. Kuchnia meksykańska jest również ceniona w Polsce. Coraz więcej osób włącza przepisy inspirowane Meksykiem do swojego jadłospisu.

danie meksykańskie
potrawa meksykańska

I właśnie na te przepisy czekamy. Podzielcie się z nami swoimi najciekawszymi pomysłami na potrawy z kuchni meksykańskiej, takie które najchętniej przyrządzacie dla siebie i swoich bliskich. Nie zapomnijcie dołączyć zdjęcia gotowego dania.

Na autorów 10 najciekawszych pomysłów czekają zestawy kolorowych przypraw do kuchni meksykańskiej firmy Kamis.


przyprawa meksykańska
przyprawa pieprz z kolendrą
zupa meksykańska


Czas trwania konkursu

Zgłoszenia konkursowe prosimy nadsyłać od 13.10.2014. do 26.10.2014. Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 31.10.2014 r.

Warunki konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać pomysł na potrawę meksykańską wraz ze zdjęciem na konkurs@e-mieszkanie.pl
W temacie maila prosimy wpisać „Kuchnia meksykańska: pomysłowe dania – konkurs", a w treści maila zawrzeć adnotację: Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu „Kuchnia meksykańska: pomysłowe dania – konkurs".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 4.11.2014 r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin konkursu

Fundator nagród:

Kuchnia meksykańska: pomysłowe dania – konkurs - zdjęcie 6

Patron medialny:

Kuchnia meksykańska: pomysłowe dania – konkurs - zdjęcie 7
Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Magdalena Kolwaga

Zdjęcia: alwaysintrend.com, kamis

Polecamy Ci również

Zobacz także