Kuchnia meksykańska: pomysłowe dania – konkurs

Kuchnia meksykańska jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Wyraziste smaki, dojrzałe warzywa i pikantne przyprawy sprawiają, że wiele osób sięga po przepisy z tamtego regionu.

Kuchnia niebanalna, inspirująca, czerpiąca garściami z dawnej kultury. Nic dziwnego, ze zawojowała najdalsze regiony świata. Kuchnia meksykańska jest również ceniona w Polsce. Coraz więcej osób włącza przepisy inspirowane Meksykiem do swojego jadłospisu.

I właśnie na te przepisy czekamy. Podzielcie się z nami swoimi najciekawszymi pomysłami na potrawy z kuchni meksykańskiej, takie które najchętniej przyrządzacie dla siebie i swoich bliskich. Nie zapomnijcie dołączyć zdjęcia gotowego dania.

Na autorów 10 najciekawszych pomysłów czekają zestawy kolorowych przypraw do kuchni meksykańskiej firmy Kamis.Czas trwania konkursu

Zgłoszenia konkursowe prosimy nadsyłać od 13.10.2014. do 26.10.2014. Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 31.10.2014 r.

Warunki konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać pomysł na potrawę meksykańską wraz ze zdjęciem na konkurs@e-mieszkanie.pl
W temacie maila prosimy wpisać „Kuchnia meksykańska: pomysłowe dania – konkurs", a w treści maila zawrzeć adnotację: Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu „Kuchnia meksykańska: pomysłowe dania – konkurs".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 4.11.2014 r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin konkursu

Fundator nagród:

Patron medialny:

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Magdalena Kolwaga

Zdjęcia: alwaysintrend.com, kamis

Polecamy Ci również

Zobacz także