Kuchnia śródziemnomorska

Kuchnia śródziemnomorska

Kuchnia w stylu śródziemnomorskim pozwoli nam na co dzień poczuć się, jakbyśmy byli na wakacjach. Biało-niebieska tonacja wprowadzi relaksujący nastrój i powiększy optycznie kuchnię.

kuchnia śródziemnomorska

Biel szafek podkreśli błękitny odcień ścian, a całość aranżacji ociepli podłoga i meble w kolorze ciemnego brązu. Ale kuchnia to nie tylko meble i ściany. Niezbędnym elementem jej wyposażenie są zlewy i baterie. Na szczęście te elementy możemy dobrać tak, by podkreślały wystrój i styl naszej kuchni.

aranżacja kuchnibateria do kuchni w stylu śródziemnomorskim

Do biało-niebieskiej kuchni w śródziemnomorskim klimacie doskonałą propozycją są baterie zlewozmywakowe Monza firmy Ferro. To baterie o klasycznej, prostej i eleganckiej formie. Specjalnie wyprofilowana, wysoka wylewka ułatwia wygodne mycie i napełnianie wysokich naczyń, a ceramiczny regulator przepływu wody z funkcją tłumienia hałasu umożliwia oszczędne gospodarowanie wodą. Właściwą temperaturę i pożądany strumień wody ustawiany jest jednym ruchem ręki. Do tej eleganckiej baterii możemy dobrać jeden ze zlewozmywaków z oferty Ferro.

bateria Monza

Kuchnia urządzona w kolorach charakterystycznych dla wybrzeża Morza Śródziemnego wprowadzi nas w radosny, wakacyjny nastrój. Przygotowując posiłki i spotykając się przy stole z rodziną i przyjaciółmi poczujemy klimat urokliwych greckich wysp i każdego dnia będziemy obcować z kolorami nieba, morza i bielonych domów, stojących przy wąskich, krętych uliczkach.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także