Kuchnie EBANO design – przyjazny luksus

Kuchnie EBANO design – przyjazny luksus

Jeszcze kilkanaście lat temu kuchnia była miejscem mało popularnym. Większość ludzi urządzając mieszkanie koncentrowała się na meblach do salonu, starając się jedynie, by w kuchni nie zabrakło najważniejszych sprzętów.

Moda na otwarte przestrzenie i gotowanie sprawiła, że ta część mieszkania znacznie zyskała na popularności.

Kto choć raz spróbował sam coś ugotować, wie , jak ważne jest funkcjonalne wyposażenie tego pomieszczenia. A ponieważ większość ludzi lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, kuchnie przestały być jedynie miejscem do szykowania posiłków. Stały się sercem naszego domu. I nikogo nie dziwi dziś, że chcemy o to serce specjalnie zadbać, a także stworzyć coś wyjątkowego i unikalnego.

Na szczęście kuchnie „szyte” na miarę i pod dyktando klienta, to dziś norma. Jednym z takich miejsc, gdzie można wcielić swoje marzenia w życie jest EBANO design, przedstawiciel wielu ekskluzywnych marek meblarskich, takich jak: Mercantini, Tonon, AntonelloItalia, Busnelli i Cinova, Calia Italia, Flexteam, Oscar Italia. W asortymencie firmy dostępne są również lustrzane telewizory Mirror TV, kominki Planika, panele ścienne Decorativos, oświetlenie Vibia i ekskluzywny sprzęt AGD marek Miele, Gaggenau i Siemens S-line. Ambicją właścicieli firmy jest tworzenie wyjątkowych, niepowtarzalnych kuchni uwzględniając przy tym trendy w światowym designie. Każdy projekt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta, a jednocześnie odpowiada panującej modzie. Klienci mają pewność, że ich kuchnia będzie jedyną w swoim rodzaju, a jednocześnie będzie mieć rozwiązania dopasowane do upodobań właściciela.

Firma EBANO design istnieje od 1993 roku w Brwinowie przy ulicy Magnolii 1. Drugi salon otwarty został w marcu 2011 r. pod nazwą LOFT 21, przy ulicy Marynarskiej 21 w Warszawie. Na powierzchni 130 m² (podobnie jak w salonie w Brwinowie) klient może obejrzeć ekspozycję i katalogi, spotkać się z konsultantem, zapoznać się z próbkami materiałów, z których wykonane są meble (blaty, próbki materiałów, panele ścienne, oświetlenie, okapy).

Zespołowi EBANO design zależy, by przyszły właściciel mebli był zadowolony, dlatego proponuje kompleksową obsługę od momentu rozpoczęcia projektu do zakończenia prac montażowych. Decydując się na współpracę z EBANO design klient może liczyć na profesjonalny pomiar pomieszczenia, które zostanie zwizualizowane w formie projektu 3D - pomagając wyobrazić sobie przyszłe zagospodarowanie i wygląd pomieszczenia.

Oceń artykuł
2,88 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: EBANO design

Polecamy Ci również

Zobacz także