Kuchnie otwarte na design

Kuchnie otwarte na design

Kuchnie otwarte na dobre zagościły już w naszych domach. Dzięki takiej aranżacji wnętrza stają się przestronniejsze, a domownicy czy goście mogą cieszyć się swoim towarzystwem lub wspólnym gotowaniem.

Projekty włoskiej pracowni Dada łączą te zalety z doskonałym współczesnym designem. Wnętrza są jasne, kolory tworzą duże, jednolite płaszczyzny. Proste linie elementów zabudowy świetnie pasują do wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu.

kuchnia otwarta na salon

Charakterystycznym elementem tych kuchni są duże przeszklenia. Okna sięgające od podłogi po sufit łączą kuchnię nie tylko z salonem, ale i ogrodem.

kuchnia z jadalniąaranżacja kuchni

Oryginalnym rozwiązaniem jest też wydzielenie w kuchni miejsca na pracownię. Półki z książkami i dokumentami umieszczone tuż obok kuchenki albo zlewozmywaka, czy biurko wyglądające jak blat, w pierwszej chwili mogą wyglądać zaskakująco, ale są świeżym spojrzeniem na ideę otwartego wnętrza.

biała kuchniameble do kuchni

Otwarta czy zamknięta? Doskonałym rozwiązaniem są drzwi przesuwne, pozwalające w każdej chwili oddzielić kuchnię od reszty mieszkania.

stylowa kuchniaelegancka kuchnia

aranżacja dużej kuchni
biała kuchnia
meble do kuchni
przestrzeń w kuchni
wystrój kuchni
Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: dadaweb.it

Polecamy Ci również

Zobacz także