Lakierobejca do drewna

Lakierobejca do drewna - zdjęcie 1Moda na drewno nigdy nie mija, bo drewno to „materiał z duszą”. Przywodzi na myśl ciepło i klimat rustykalnych wnętrz lub wręcz przeciwnie, wakacyjny nastrój letniego domku. Możliwości wykorzystania drewna jest tak wiele, jak wiele jest pomysłów na „własny kąt”.

Coraz częściej dostrzegamy walory drewnianych elementów wyposażenia, coraz częściej też wykorzystujemy je przy aranżacji swych domów i ogrodów. Urodę drewnianych elementów można podkreślić, zachowując jednocześnie naturalne słoje drewna. Używając do dekoracji nowoczesnych środków, nadajemy drewnianej powierzchni odpowiedni odcień, połysk, ale także zabezpieczamy nasze drewno na lata.

Tegoroczną nowością marki Drewnochron jest Lakierobejca 2 w 1. Jest to nowoczesna, wodna, akrylowa lakierobejca, przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna. Malowanie tym produktem to sama przyjemność, jest to bowiem pierwsza na polskim rynku lakierobejca zapachowa, która podczas malowania pachnie lasem. Lakierobejcę 2 w 1 można stosować na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń. Na zewnątrz doskonale sprawdza się do dekorowania mebli ogrodowych, drzwi, okien, altanek, domków letniskowych. WewnątrzLakierobejca do drewna - zdjęcie 2natomiast poleca się malowanie drzwi, okien czy boazerii. Niewątpliwymi jej zaletami są odporność na działanie światła i zmienne warunki atmosferyczne oraz możliwość uwydatnienia rysunku drewna. Gama kolorystyczna obejmuje 8 starannie wybranych kolorów. W punktach sprzedaży kolory są prezentowane na wielkoformatowych tablicach oraz w Poradniku Ochrony Drewna.

Wydajność przy jednej warstwie: 10-12 m²/l

Oceń artykuł
2,60 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Drewnochron

Polecamy Ci również

Zobacz także