Lampa przenośna

Najnowsza lampka DOT-it™ firmy Osram to praktyczny gadżet przydatny w każdym domu i zupełnie nowy sposób myślenia o oświetleniu. Bezprzewodową, przenośną, a przy tym praktyczną lampkę można zastosować w dowolnym miejscu.

DOT-it™ to okrągła przenośna lampka wyposażona w trzy diody LED. Montuje się ją dzięki samoprzylepnej warstwie,
a zasilana jest bateriami. Przyda się więc wszędzie tam, gdzie brakuje nam stałego źródła światła lub potrzebujemy doświetlenia jakiejś strefy. Niewielką lampkę można przyczepić w szafie z ubraniami, w schowku czy spiżarni. Jeśli brakuje nam światła w kuchni, można ją przylepić od spodu szafki nad blatem roboczym i używać w razie potrzeby. Aluminiowa konstrukcja DOT-it™ jest odporna na wstrząsy i wilgoć, możemy więc spokojnie stosować go również poza domem - przyda się na przykład na biwaku czy w samochodzie i garażu. Dzięki DOT-itowi™ także wieczorną imprezę w ogrodzie można teraz łatwo otoczyć niepowtarzalnym blaskiem, bez kombinacji
z prowadzeniem z domu przewodów.

Nowość Osram ułatwi też tworzenie oryginalnego nastroju podczas domowego przyjęcia. Możliwości kompozycji mamy nieograniczone i co najważniejsze każdy pomysł możemy zrealizować w ciągu kilku sekund. Ograniczeniem może być jedynie nasza wyobraźnia. DOT-it™ posiada przy tym nowoczesny design, który na pewno nie zepsuje nam wystroju wnętrza. Lampkę można kupić
w sześciu opalizujących kolorach: srebrnym, czarnym, czerwonym, pomarańczowym, purpurowym i cytrynowym.

Lampka została zaprojektowana tak, żeby jej zastosowanie było możliwie proste i praktyczne. Działa na 3 baterie, a na dowolnej powierzchni trzyma się dzięki samoprzylepnemu paskowi 3M. Montaż jest bardzo łatwy – wystarczy odkleić warstwę zabezpieczającą klej i przyłożyć lampkę do płaskiej powierzchni. Klej jest wielorazowego użytku, lampkę można przyklejać i odklejać aż do 20 razy.

Produkt jest wyposażony w trzy łatwo wymienialne bateryjki, które wystarczają na około 100 godzin – czyli ponad 4 doby - świecenia. Wykonanie i aluminiowa obudowa gwarantuje trwałość lampki.

Osram DOT-it™ - podstawowe informacje:
Źródło światła:  3 diody LED
Zasilanie: 3 wymienne baterie 1,5V LR3 (AAA)
Żywotność baterii: ok. 100 godzin
Średnica: 67 mm
Wysokość: 22 mm
Waga: 65 g

Rekomendowana cena detaliczna: 34,95 zł


Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: flashlightnews.org

Polecamy Ci również

Zobacz także