Lampki ledowe - pomysł na prezent

Lampki ledowe - pomysł na prezent

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy, imieninowy czy podarek pod choinkę? Był już ciepły sweter, elegancki szal, modne perfumy i ciekawy krawat? Warto podarować więc coś niestandardowego, przydatnego i miłego dla oka i duszy.

Z czego ucieszy się kobieta?
Która kobieta nie marzy o relaksie w wannie pełnej piany i świec? Może zatem zafundujmy jej coś do kąpieli? Małe domowe spa będzie mogła wyczarować we własnej łazience. W nastrój wprowadzą trzy malutkie LED-owe lampeczki AquaLights, które kształtem przypominają „grzybki”. Wystarczy je naładować, włączyć przez potrząśniecie i powrzucać do kąpieli. Pływają w wodzie i świecą uprzyjemniając kąpiel miłym blaskiem, imitującym prawdziwy płomień świecy. Kobieta obdarowana takim prezentem z pewnością doceni jego oryginalność. Wodoodporne lampki nadają się do wielokrotnego użytku i działają przez 10 godzin. Rozładowane wystarczy naładować w specjalnej ładowarce, która znajduje się w komplecie i ponownie cieszyć oko pięknym światłem.

LED-owe lampeczkilampeczki do wody

Dla dorosłych...
A może coś romantycznego? Firma Philips proponuje dekoracyjne lampiony oparte na technologii LED, które są nie tylko nowoczesne ale i bezpieczne przez to, że się nie nagrzewają. Można je swobodnie przenosić bez obawy poparzenia mając pewność, że nie zachlapiemy mebli woskiem i nie wzniecimy pożaru. Lampki działają przez 10 godziny po ładowaniu. Aby włączyć elektryczne świeczki wystarczy je przechylić i cieszyć oko migotliwym „płomyczkiem”. Przewaga tych lampek nad tradycyjną świeczką jest taka, że świecą się znacznie dłużej i są wielokrotnego użytku.

Zestaw Lampek IMAGEO, na który składają się trzy lampy LED-owe w szklanych osłonach wraz z ładowarką, wygląda bardzo stylowo i tworzy intymną, nastrojową atmosferę. Lampki dostępne są z diodą LED-ową w kolorach: żółtym, czerwonym i niebieskim. Lampki Imageo są także wodoodporne, dzięki czemu mogą towarzyszyć nam na tarasie lub w ogrodzie podczas wieczornego grillowania czy biesiad przy ognisku.

dekoracyjne lampionylampiony ledowe

...i dla dzieci
Plastykowa wersja Lampek Imageo jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które nie chcą bądź nie lubią zasypiać w kompletnej ciemności. Różowe lampiony znajdą miejsce w pokoju dziecięcym dziewczynek, a niebieskie w sypialni chłopca, żółte nadadzą klimat w jadalni. Z lampionów w kolorach pomarańczowym z pewnością ucieszą się osoby starsze, które potrzebują energii, zaś lampki w kolorze zielonym znajdą zastosowanie u osób pragnących spokoju i ciszy. Lampki działają 10 godzin po naładowaniu, sama ładowarka jest dołączona do kompletu.

plastikowa lampka różowe lampiony

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także