Łazienka dla dzieci

Kolorowe zasłony prysznicowe, miękkie dywaniki z postaciami z bajek – to prosty i niedrogi  sposób, by zmienić zwykłą łazienkę w miejsce przyjazne dzieciom. Firma Sealskin proponuje do dziecięcych łazienek kolekcje: Sebastian, Princess i Duckling.

Nie trzeba skuwać płytek, ani szukać specjalnej dziecięcej ceramiki – wystarczy zawiesić zasłonę prysznicową w bajecznie kolorowe rybki, a nasza łazienka zmieni swoje oblicze. Z „niesympatycznej” łazienki dorosłych przeobrazi się w dziecięcy pokój kąpielowy. Do wyboru są  również akcesoria łazienkowe z motywem rybek  – pojemnik na szczotki, kubek do mycia zębów, dozownik mydła w płynie i mydelniczka. Lekkie, wykonane z plastiku akcesoria na pewno spodobają się maluchom i będą dla nich bezpieczne. Całości dopełni miły, miękki dywanik łazienkowy w kształcie rybki. Do wyboru są trzy kolory: niebieski, czerwony i zielony.

dywanik łazienkowy - kaczuchadywanik łazienkowy - rybka

Małe dziewczynki uwielbiają słuchać bajek o pięknych księżniczkach. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by mogły się nimi poczuć we własnej łazience. Firma Sealskin stworzyła zestaw łazienkowych tekstyliów o nazwie Princess - zasłonkę prysznicową i dywanik, z których  spogląda na nas urocza, uśmiechnięta księżniczka. Kąpiel w jej towarzystwie na pewno będzie niezwykłym przeżyciem.

Chyba wszyscy znamy żółtą kaczuszkę – najbardziej popularną dziecięcą zabawkę do kąpieli.  Maluchy ją wprost uwielbiają,  podobnie jak tekstylia i dodatki łazienkowe z linii Duckling. W skład serii wchodzi zasłona prysznicowa z PVC z nadrukiem żółtej kaczuszki, dwa rodzaje dywaników łazienkowych (z motywem oraz w kształcie kaczki), a także rękawica kąpielowa, zagłówek do wanny, szlafrok (w rozmiarach dla dzieci do 2 lat, od 2-4 i od 4-6 lat) oraz zestaw łazienkowych puzzli.

zabawki do kąpieliprzybory łazienkowe

Łazienkowe tekstylia zmienią zwykłą łazienkę w miejsce dziecięcych zabaw. Co ważne – odbędzie się to niedużym kosztem i niewielkim nakładem pracy. A gdy maluchy podrosną i przestaną zasłonkę czy dywanik z rybkami uważać za zabawne, łatwo można je zmienić na bardziej „dorosłe”.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Sealskin

Polecamy Ci również

Zobacz także