Łazienka na błysk

Central Line - White GlossyW tym sezonie wszystko w naszym domu musi lśnić, przede wszystkim łazienka. W osiągnięciu tego efektu pomogą szafki łazienkowe zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Podczas ubiegłorocznych targów we Frankfurcie firma Villeroy & Boch zaprezentowała meble Central Line z dwoma nowymi, gustownymi fornirami – błyszczący orzech włoski i Macassar – jako uzupełnienie dotychczasowych rodzajów wykończenia: laminowany biały, błyszczący szaroniebieski i wiśnia. Umożliwiło to nowe aranżacje, swoistą grę kolorami – np. front z fornirem Macassar połączony z białym korpusem. Nowością były także szafki podumywalkowe z przestronnymi szufladami – cztery nowe modele do umywalek Subway i pięć do umywalek Loop & Friends stojących na blacie. Dodatkowo cztery szafki zostały zmodyfikowane tak, by pasowały do umywalek z edycji Velvet i Variable.

W tym roku meble z serii Central Line podzielono według koloru powierzchni: znane już wykończenia znalazły się w linii Standard, natomiast dwa zupełnie nowe – Glossy White i Glossy Black – w linii Fashion.

Linia Fashion wprowadza do łazienek stylowy połysk. Teraz firma Villeroy & Boch w ramach programu Central Line oferuje meble z intensywnie połyskującą powierzchnią w dwóch kolorach, czarnym i białym, co jest niezwykle aktualnym trendem w aranżacji wnętrz. Eleganckie, błyszczące niczym lustro wykończenia podkreślają nowoczesne, wyraziste wzornictwo produktów. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną łazienki wyszukanej i śmiałej, niepozbawionej ekstrawagancji.

Central Line jest najliczniejszym i najbardziej zróżnicowanym programem w ofercie firmy Villeroy & Boch. Dzięki różnorodności, jak również za sprawą nieskomplikowanego i funkcjonalnego wzornictwa, meble te znakomicie odnajdą się w łazience w każdym stylu – od niewielkiej i skromnej dla gości po pełen przepychu salon kąpielowy.

Central Line - Glossy BlackCentral Line - Velvet

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także