Łazienka nowoczesna - projekt

Łazienka nowoczesna - projekt

Przedstawiamy kolejną odsłonę cyklu z projektami wnętrz. Pokazujemy, jak za sprawą materiałów i kolorów można zupełnie zmienić styl pomieszczenia – ostatnio prezentowaliśmy łazienkę dla rodziny, teraz to samo pomieszczenie jest zaaranżowane w nowoczesnym stylu.

plan łazienki

Mocny akcent tego wnętrza to obudowa wanny z gresu w odcieniu głębokiego różu – ten element ożywia łazienkę utrzymaną w stonowanej tonacji kolorystycznej. Tę barwę powtórzono na froncie szafki, na której umieszczono umywalkę. Szafka jest wykonana z białego, połyskliwego laminatu (np. Alpi-HP).

projekt łazienki projekt łazienki

projekt łazienki projekt łazienki
Ciekawy dekoracyjny efekt daje pas z ułożonych na przemian aluminiowych i szklanych listew, który przechodzi ze ściany przy wannie aż na podłogę. Natomiast tło dla całej aranżacji stanowi delikatna, szklana mozaika w białym kolorze, położona na fragmentach ścian i podłodze.

Aranżacje wnętrz, aranżacje łazienek, prace polskich architektów znajdziesz
w portalu www.e-aranzacje.pl 

Obudowę stelaża typu Geberit pokryto czarnym mdf-em lakierowanym na wysoki połysk, który dobrze komponuje się z  czarnym polerowanym gresem na przeciwległej ścianie (np. Grespania). Ścianę za miską ustępową podświetlono taśmą LED. Ceramika – umywalka (np. Roca), wisząca miska WC z deską wolnoopadającą (np. Catalano) – i baterie (np. Deante) mają proste formy. 

projekt łazienki projekt łazienki

projekt łazienki projekt łazienki

Projekt prezentuje wzajemne przenikanie się różnych form i kształtów – od małych kwadracików w mozaice, poprzez pasy na listwie dekoracyjnej, aż po większe prostokąty (gresowe płytki na ścianie). Intensywna różowa barwa kontrastuje z pozostałymi kolorami we wnętrzu – bielą, szarością i czernią.

Zobacz łazienkę w innej wersji - Projekt rodzinnej łazienki oraz projekty mieszkań:

Aranżacja wnętrza w stylu klasycznym
Mieszkanie w stylu angielskim
Mieszkanie dla dwojga 
Nowoczesne wnętrze - projekt mieszkania dla 4-osobowej rodziny

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Aleksandra Ziarek

Opracowanie: Redakcja

Źródło: www.fleksidesign.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także