Łazienka - Wybór Roku 2007

Marki POOLSPA i ROCA zdobyły tytuł „Wybór Roku 2007”, przyznawany przez branżowe wydawnictwo Łazienka. W tegorocznej, szóstej już edycji konkursu nagroda główna przypadła tym dwóm firmom z grupy ROCA w kategoriach ceramika łazienkowa oraz kabiny prysznicowe.

aranżacja łazienki Zwycięzcą konkursu „Łazienka - Wybór Roku 2007” w kategorii ceramika łazienkowa została seria ceramiki sanitarnej Element ROCA. Według jury kolekcja element posiada swój własny, niepowtarzalny styl. Wyróżnia ją elegancka, minimalistyczna forma oraz konsekwencja stylistyczna utrzymana w całej linii. Dodatkowo firma Roca otrzymała wyróżnienie konkursu w kategorii baterie, za nowoczesną serię armatury Targa, która przekonała jury swoją atrakcyjną, geometryczną formą, a także dobrą jakością materiałów oraz solidnym wykonaniem.

Najlepszym wyborem roku 2007 w kategorii kabiny prysznicowe jest seria kabin Metropolis POOLSPA. Linię Metropolis doceniono za ekskluzywny design i nowatorskie rozwiązania. Redukcja metalowych elementów na korzyść szkła to niewątpliwy atut serii, który nadaje jej niezwykłej elegancji. Dodatkowo jury konkursu zwróciło uwagę na wyjątkowo szeroka ofertę rozmiarów i kształtów, jak i bezkompromisową jakość. POOLSPĘ wyróżniono także za wieloosobową wannę Spa - Vesta Spa. 

kabina prysznicowaWybór Roku 2007 to kolejny już sukces firm z grupy Roca. W historii konkursu POOLSPA zdobywa prestiżowe wyróżnienia nieprzerwanie od 2002r. Wyborem Roku 2006 w V ubiegłorocznej edycji konkursu w kategorii wanny z  hydromasażem uznano wannę Quarzo z kolekcji Cristallo. Z kolei ROCA w V edycja konkursu otrzymała główną nagrodę w kategorii ceramika sanitarna za nowoczesną serię ceramiki łazienkowej „Happening”.


„Łazienka - Wybór Roku” to konkurs rekomendujący dobre rozwiązania i wzornictwo produktów dostępnych na rynku wyposażenia łazienek. Oceny dokonują profesjonaliści spośród produktów zgłaszanych do konkursu przez największych liderów tej branży. Jury w wyborze tych najlepszych z danej kategorii bierze pod uwagę walory wzornicze, jakość produktów, innowacyjność, jak i relację ceny do jakości. Nagroda w konkursie to liczące się wyróżnienie w branży, będące odzwierciedleniem trendów wzorniczych i technologicznych sektora. Dla klientów to cenna informacja, które wyroby spośród bogatej oferty rynkowej są godne uwagi.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Grupa Roca

Polecamy Ci również

Zobacz także