Loft w stylu industrialnym

0
Aranżacja loftu
Oryginalne przestrzenie loftowe, powstające poprzez rewitalizację starych fabryk, spichlerzy czy browarów, zlokalizowane są najczęściej na obrzeżach miast.

O loftach i ich wystroju pisaliśmy już wiele, ale wciąż jest to temat niewyczerpany, dlatego tym razem chcieliśmy zaprezentować loft urządzony w stylu industrialnym.

Lofty z racji położenia w starych fabrykach czy magazynach przejmują część architektury i same w sobie są już przemysłowe, jednak wnętrza tego loftu w całości utrzymane są w stylu industrialnym. Szczególnie widać to na ścianach i sufitach, gdzie jest mnóstwo odsłoniętych przewodów elektrycznych, rur i kanały wentylacyjne, prowadzące do okapu nad nowoczesną wyspą kuchenną.

Beton i cegła, to kolejny charakterystyczny element wykończenia wnętrz w stylu industrialnym, tutaj przełamany żółto-czarnym kolorem tablic informacyjnych i taśm bezpieczeństwa wykorzystywanych na budowach. W sypialni uwagę przykuwa mały gabinet umieszczony na platformie tuż nad łóżkiem. Łazienka jest cała w czerni i gdyby nie biały kolor ceramiki oraz kilku akcesoriów, to pomyślelibyśmy, że jesteśmy w kopalni. Pomimo surowej aranżacji loftu, jego wnętrza wydają się być przytulne, co po raz kolejny udowadnia, że styl industrialny jest przyjemny i bardzo modny ostatnimi czasy.

Industrialne wnętrze
Drewniana podłoga nadaje industrialnej przestrzeni przytulnego charakteru, a nie kolidując z charakterem wnętrza.
Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: digsdigs.com

Polecamy Ci również

Zobacz także