Mała chłodziarka i zamrażarka

Mała chłodziarka i zamrażarka

Działka, domek letniskowy, niewielkie mieszkanie – to przykłady miejsc, w których  tradycyjne chłodziarkozamrażarki okazują się za duże. Warto wówczas sięgnąć po mniejsze urządzenia np. po lodówkę lub zamrażarkę podblatową. Firma Beko wprowadziła do swojej oferty trzy urządzenia podblatowe: chłodziarkozamrażarkę, chłodziarkę i zamrażarkę.

 • TSE 1262 – to chłodziarkozamrażarka o wysokości 84 cm i szerokości 55 cm. Umieszczona w górnej części zamrażarka o pojemności 13 l doskonale nadaje się do przechowywania lodów lub do przygotowania lodu do napojów. W części chłodzącej o pojemności 102 l znajdziemy trzy szklane półki, w tym dwie o regulowanej wysokości. Urządzenie jest wyposażone także w plastikowy pojemnik na warzywa i balkoniki na drzwiach, gdzie można wstawić mleko i przechowywać jajka.

 • TSE 1402 – ta niewielka chłodziarka nie wymaga wiele miejsca. Jej szerokość wynosi zaledwie 55 cm, a wysokość – 84 cm. Jej pojemność wynosi 130 l. Artykuły spożywcze możemy przechowywać na czterech szklanych półkach, w tym wysokość trzech z nich można regulować. Na samym dole umieszczono pojemnik na warzywa, a w drzwiach przydatne balkoniki. Regulowane przednie nóżki pozwalają idealnie wypoziomować urządzenie. 

 • FSE 1072 – to model, który powinien zainteresować wszystkich poszukujących niedużej zamrażarki. Ma 84 cm wysokości, a jej górną część można wykorzystywać jako blat roboczy. We wnętrzu o pojemności 85 l znajdziemy trzy wysuwane, plastikowe szuflady. Są one przezroczyste, co ułatwia odnalezienie właściwego produktu. Zamrażarka została także wyposażona w pojemnik na lód. Jej zużycie energii wynosi zaledwie 0,495 kWh na dobę.

Chłodziarkozamrażarka TSE 1262Chłodziarka TSE 1402Zamrażarka FSE 1072

  Ceny urządzeń:

  • Chłodziarkozamrażarka TSE 1262 – 1109 zł.
  • Chłodziarka TSE 1402 – 849 zł.
  • Zamrażarka FSE 1072 – 1159 zł.

  Oceń artykuł
  5,00 / 2 głosów
  Co sądzisz na ten temat
  Zaloguj się i skomentuj pierwszy

  Opracowanie: Redakcja

  Źródło: Beko

  Polecamy Ci również

  Zobacz także