Małe mieszkanie w stylu skandynawskim - aranżacja 17 m2

Często narzekamy na wielkość mieszkań. Że za małe, ciasne, nieustawne i ogólnie beznadziejne. Dlatego proponujemy pomysł na aranżację naprawdę małego mieszkania.

Oczywiście w tym mieszkaniu, o powierzchni 17 metrów kwadratowych nie pomieści się rodzina, ale dla singla, czy pary to rozwiązanie nie jest najgorsze. Wielką zaletą tego konkretnego mieszkania jest jego wysokość – ponieważ znajduje się w starej kamienicy, spokojnie dało się wygospodarować antresolę, na której urządzono sypialnię.

Przeczytaj również: Mikromieszkania to nasza przyszłość

Co jeszcze? W aranżacji tego małego mieszkania zwraca uwagę wszechobecna biel, która optycznie powiększa przestrzeń. Biała szafa i szafki zlewają się ze ścianą, kanapa z praktycznymi schowkami harmonijnie łączy się z podłogą. Biel przełamują czarne akcenty i kolor naturalnego drewna, z którego wykonano blaty mebli.

W tym mieszkaniu mieści się wszystko, co potrzebne do codziennego życia, łącznie z poczuciem przestrzeni. To oczywiście zasługa skandynawskiego stylu, czyli niezwykle udanego mariażu minimalizmu z domowym ciepłem.

Warto przeczytać: Ukryj wady mieszkania – malarskie sztuczki i triki

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także