Małe mieszkanie w tradycyjnym stylu

Powierzchnia 22 m² to niedużo jak na metraż mieszkania. Ale nawet tak małe mieszkanie można urządzić w przytulnym, tradycyjnym stylu.

W aranżacji małych mieszkań bardzo dobrze sprawdza się nowoczesny minimalizm. Proste linie i brak niepotrzebnych elementów powiększa optycznie przestrzeń, co jest bezcenne przy małych powierzchniach. Jednak nie wszystkim taki styl aranżacji wnętrz odpowiada.

Czy można urządzić małe mieszkanie w bardziej tradycyjnym stylu? Oczywiście. Doskonałym przykładem jest mieszkanie mierzące zaledwie 22,4 m², w którym nie brakuje dekoracyjno-użytkowych dodatków i klasycznych elementów. Jest nawet kominek, co prawda nieczynny, ale dodający uroku.

Jasne meble z frezowanymi frontami, wiszące miedziane patelnie i akcesoria tworzą bardzo swojską i „domową”, otwartą kuchnię. Umeblowanie pokoju to rozkładana kanapa i zabudowane półki, znalazło się też miejsce dla stylowej witrynki. Obrazy, obrazki i duże lustro w dekoracyjnej ramie podkreślają styl aranżacji. Małe mieszkanie w tradycyjnym stylu wygląda naprawdę fajnie i funkcjonalnie.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także