Malowanie ścian – efekt jak z filmu Avatar

Zmiana koloru ścian do dobry sposób na odświeżenie wnętrza i odmianę nastroju. Jednak decydując się na zmianę musimy podjąć wiele decyzji - farba czy tapeta? Ściana gładka czy we wzory? Jakie kolory? Dziś proponujemy naprawdę niezwykłe rozwiązanie.

Wiedeński artysta Bogi Fabian tworzy wspaniałe, luminescencyjne murale, które wprowadzają nas wprost do zaczarowanego świata …

Sypialnia jakby nie z naszej planety. Piękna, fantazyjna, inna …. Gdy światło jest włączone, sypialnia wygląda zupełnie normalnie. Ale po zgaszeniu światła puste ściany w sypialni nagle pokrywają się lśniącym krajobrazem przypominającym sceny z filmu „Avatar”.

Wiele kreacji Fabiana ujawnia się w trzech rodzajach światła. Konwencjonalne murale można zobaczyć w świetle dziennym, inne pojawiają się po włączeniu lampy UV, a luminescencyjne - kiedy światło jest zgaszone.

Pytany o ideę tych świecących murali, Fabian powiedział: "… moim celem jest tworzenie unikalnych miejsc i pokoi mających tożsamość i duszę, gdzie relaks i życie staje się przeżyciem”.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Patrycja Nowak

Źródło: designsawn.com

Zdjęcia: www.bogifabian.com

Polecamy Ci również

Zobacz także