Mały ogród w donicy

Mały ogród w donicy - zdjęcie 1Donice i wazony mogą zdobić nie tylko wnętrza, ale także ogrody, balkony i tarasy. Kolorowe naczynia podkreślą urodę wiosennych roślin. Ważne jednak, by wybrać donice nie tylko ładne, ale także odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Firma Ter Sreege oferuje ozdobne naczynia w różnych stylach i kolorach. W liniach Outdoor XL wiodącymi barwami są dwa odcienie zieleni: groszek i mięta z mocno błyszczącym szkliwieniem. Inne kolory to:  cieniowane bursztyn i burgund, patynowane srebro oraz matowy antracyt.

Donice, wazony oraz dekoracje ogrodowe Terra reprezentują styl country. Naczynia wykonano z terakoty. Surowa powierzchnia wypalonej gliny została delikatnie przetarta odrobiną szarości i bieli, przez co uzyskała naturalnie postarzany wygląd.

Donice, wazony, misy oraz dekoracje ogrodowe z serii Orient Express wykonane są ze szkliwionej, mrozoodpornej ceramiki. Podstawową formą naczynia stosowaną w tej linii jest ścięta kropla, zwężająca się ku górze. Inne dostępne bryły to m.in. kubik oraz róża.

Naczynia oferowane są w kolorach: głęboki niebieski, jasna zieleń, czekoladowy brąz, burgund, stare złoto, polerowane srebro, błyszcząca czerń oraz matowy antracyt.

Mały ogród w donicy - zdjęcie 2Mały ogród w donicy - zdjęcie 3

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Ter Steege

Polecamy Ci również

Zobacz także