Materace do łóżek – podnieś komfort Twojego snu

0
Materace do łóżek – podnieś komfort Twojego snu

Wybór odpowiedniego materaca jest bardzo istotny dla jakości naszego wypoczynku. Przed dokonaniem zakupu warto upewnić się, że wybrany przez nas produkt składa się z najwyższej klasy materiałów i zdoła zapewnić nam zdrowy sen przez wiele lat. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju materace do łóżek, dlatego decyzja o wyborze właściwej opcji nie zawsze jest łatwa.

Aby zakupiony przez nas produkt w 100% spełnił nasze oczekiwania, powinniśmy dobrać go do naszych indywidualnych potrzeb. Każdy z nas inaczej rozumie pojęcie „materac idealny”, dlatego niezmiernie istotna jest rzetelna identyfikacja naszych preferencji. Podstawowym parametrem określającym materace do łóżek jest bezsprzecznie stopień twardości. Jego wybór zależy w dużej mierze od wagi użytkownika (twardsze posłania dedykowane są osobom o większej wadze), ale również jego ewentualnych schorzeń narządu ruchu. Ponadto, warto wziąć pod uwagę konstrukcję materaca oraz zastosowane w nim technologie. Poniżej znajdziesz kilka propozycji polskiej marki JMB, która może pochwalić się szeroką ofertą materacy do łóżek podnoszących jakość snu.

Dopasowane do sylwetki – materace termoelastyczne

Jeśli trudno Ci sprecyzować swoją pozycję snu, a jednocześnie chcesz mieć pewność, że Twój materac do łóżka nadąży za Twoimi potrzebami, koniecznie wypróbuj model termoelastyczny. Jest to nowoczesna alternatywa dla materacy bazujących na systemie piankowym. Model MINDFOAM BIO 18 zapewni Ci spokojny sen, a jednocześnie idealnie podparcie kręgosłupa.

 

 

Sekretem materaca jest perforowana, 7-strefowa budowa oraz pianka nasączona olejkami eterycznymi z wyciągiem z kokosa i lnu. Dzięki zastosowaniu technologii Viscoelastic oraz Biogreen, produkt świetnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Nowoczesny kompromis – materace hybrydowe

Innowacyjne hybrydowe materace do łóżek stanowią połączenie walorów materacy piankowych i sprężynowych. W rezultacie powstają produkty, które nie tylko świetnie wspierają kręgosłup, ale także gwarantują nienaganną elastyczność punktową. Doskonałym reprezentantem tej grupy produktów jest modelNext JMB Hybryd 1000.

     

materac hybrydowy next
wizerunkowe materace hybrydowe next

Jego atutem są niezależnie pracujące sprężyny, które zapewniają świetne dopasowanie niezależnie od przyjętej pozycji wypoczynku. Staranne wykonanie przyczyniło się również do zmniejszenia generowanego przez materac. Wierzchnia warstwa zawiera żelową piankę, która sprawia, że rekomendowany model jest odpowiednio sprężysty.

Materac nawierzchniowy – bądź przygotowany na każdą okazję

Jeśli chcesz poprawić komfort snu na kanapie bądź tymczasowo zwiększyć funkcjonalność starego, niewygodnego materaca, postaw na nowoczesny materac nawierzchniowy. Jest to produkt, który warto mieć pod ręką chociażby ze względu na nieprzewidziane wizyty Gości. Najbardziej wygórowane oczekiwania odbiorców spełni bez wątpienia model MP-170 HR. Jest to materac do łóżka, który znakomicie dopasowuje się do wagi i pozycji snu użytkownika, a ponadto oferuje wytrzymałość na długie lata, gdyż jest dwustronny. 

 

topper materac nawierzchniowy

Zobacz, co jeszcze oferują nowoczesne materace JMB

Propozycje JMB w zakresie materacy do łóżka cieszą się dużym uznaniem na rynku. Producent dostarcza modele o zróżnicowanej budowie, rozmiarze oraz stopniu twardości, co pozwala na dobór idealnie dopasowanej opcji. Sprawdź, jakie rozwiązania technologiczne reprezentują produkty JMB i przekonaj się, że stanowią one najlepszą opcję dla Ciebie.

 

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Polecamy Ci również

Zobacz także