Mazowieckie targi mieszkań

Zbliżają się największe targi nieruchomości w Warszawie. Mazowieckie Targi Mieszkań nowyadres.pl odbędą się w dniach 20-21 lutego 2010 roku w hali Expo.


W jednym i miejscu i czasie będzie można zapoznać się z rynkiem nieruchomości Warszawy i okolic. Zamiast przeglądania tysiąca ofert i żmudnych wycieczek do pośredników sprzedaży, podczas dwóch dni targowych będzie można wybrać i kupić mieszkanie swoich marzeń.

W hali Expo swoje oferty zaprezentuje ponad 100 wystawców z Warszawy i okolic. Wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Nowości Mieszkaniowe” zaprezentują swoje najnowsze inwestycje, dopiero wprowadzane do sprzedaży. Wielu z wystawców przygotowało unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy.
Na targach pojawią się również agencje nieruchomości oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków i doradców finansowych odwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości, m.in. prawnicy, doradcy finansowi, radcy prawni i analitycy rynku.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny album „Album Inwestycji  Mieszkaniowych - Warszawa i okolice, wiosna 2010". Prezentowane w albumie inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie poszczególnych ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie niezbędne informacje, aby zakup mieszkania przebiegł bezpiecznie i szybko.

Ubiegłoroczne targiUbiegłoroczne targi

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów Nowy Adres przygotował kolorowy plac zabaw. Rodzice będą z kolei mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą i przekąskami w eleganckiej kafejce.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: nowyadres.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także