Meble do biura i poczekalni

Meble do biura i poczekalni

Motto firmy Dziedzic to utrzymany w klasycznym stylu komplet, złożony z sofy oraz fotela. Ten elegancki zestaw meblowy jest propozycją wyposażenia biura i poczekalni, skierowaną do amatorów profesjonalizmu w każdym szczególe.

Oczekiwanie na wizytę to dla wielu niemiła i nużąca perspektywa. Warto więc umilić klientom te chwile puszczając nastrojową muzykę lub zaopatrując gabinet w duży wybór poczytnych gazet. Żadna muzyka ani lektura nie stanowi jednak przyjemności, jeżeli odczuwamy dość prozaiczny dyskomfort siedzenia na niewygodnym krześle lub twardej kanapie. Aby wznieść standard usług na wyższy poziom, warto wymienić stare meble na komfortowy zestaw Motto firmy Dziedzic, wyróżniający się klasyczną estetyką. Wirtuozi biznesu doskonale wiedzą, że wystrój i wygoda gabinetu ma decydujące znaczenie dla nawiązywania pomyślnych kontaktów z klientem lub partnerem biznesowym.

Solidność i prostota wykonania - to dominujące cechy kompletu Motto. Unikatowa linia łączenia podłokietników z siedziskiem nadaje sylwetce mebli nutkę wyrafinowania i nowoczesności. To połączenie sprawia, że sofa oraz fotel wyglądają stylowo zarówno w obiciu ze skóry, jak i z materiału.


meble biurowe


Motto to inwestycja na długie lata – wysoka jakość tkanin gwarantuje ich nieścieralność. Propozycja producenta to klasyczna, wysokojakościowa skóra dająca poczucie higieny i komfortu. Z pewnością rozświetli każde wnętrze, stając się jednocześnie jego centralnym elementem. Motto swoją idealnie wyważoną sylwetką wzbogaci pomieszczenia o wystroju zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. W idealnym meblu cechy estetyczne to jeszcze nie wszystko – muszą im dorównywać walory funkcjonalne, czyli wygoda użytkowania.

Siedziska oraz oparcia kompletu Motto zostały wypełnione pianką poliuretanową. Sprężyny zapewniają wysoki luksus wypoczynku i zapobiegają odkształcaniu się mebla. Wymiary sofy zapewnią relaks trzem osobom naraz.

Komplet Motto – cena brutto ok. 4138 zł.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Dziedzic

Polecamy Ci również

Zobacz także