Meble do sypialni w kolorze wanilii

Sypialnia to najbardziej prywatna przestrzeń w naszych domach. Jest naszym azylem, tajemnicą, miejscem odpoczynku i relaksu, chronimy ją przed światem zewnętrznym.

meble do sypialniłóżko do sypialni

Urządzając sypialnię dbamy, aby odzwierciedlała nasz gust, nasze upodobania i w końcu nasz charakter. Bez względu jaki styl wybierzemy – romantyczny czy nowoczesny, z motywami florystycznymi czy raczej proste formy geometryczne – jedno jest pewne – nasza sypialnia będzie piękna. Dlaczego? Bo jest nasza.

 szafakomoda

Dla tych, którzy preferują nowoczesne linie i kształty, firma Meble Wajnert opracowała kolekcję Bianca. Prosty kształt brył podkreślony połyskiem jasnych frontów i chromowymi dodatkami w połączeniu z funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi sprawiają, że nowa kolekcja to sypialnia dla ludzi aktywnych, poszukujących nowych pomysłów. Meble wykonane są z płyty MDF w modnych kolorach połyskującej wanilii i kolorze havana. Elementy wykończeniowe tj. uchwyty i listwy szaf mają połyskujący kolor chromu, co dobrze podkreśla nowoczesny styl sypialni. Wygodne łóżko może być wyposażone w pojemnik, do którego dostęp umożliwia funkcjonalny mechanizm podnoszący materac. Wnętrza szaf zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić zorganizowane przechowywanie rzeczy na wieszakach, półkach i w szufladach. Kolekcja składa się z 18 elementów, które można zestawiać ze sobą w dowolnie wybrany sposób.

Oceń artykuł
4,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Wajnert

Polecamy Ci również

Zobacz także