Meble drewniane - własny biznes tanim kosztem

Meble drewniane - własny biznes tanim kosztem

Znakomitym sposobem na pokonanie kryzysu, realizację zawodową oraz osiągnięcie większej niezależności finansowej jest uruchomienie własnej firmy. Jednak, aby odnieść sukces trzeba wstrzelić się z dobrym pomysłem na odpowiedni produkt pożądany na rynku. Niewątpliwie działalność w postaci produkcji mebli drewnianych to intratny interes, ponieważ jest to rzecz, na którą zawsze będzie popyt.*

SurplexUruchamiając własny biznes bardzo mało przedsiębiorców może wykazać się pokaźnym kapitałem inwestycyjnym, który pozwoliłby na zdobycie profesjonalnego sprzętu. Należy zastanowić się jak maksymalnie ograniczyć koszty zakupów. W takiej sytuacji i w tego rodzaju branży jednym z korzystnych i rozsądnych wyborów będzie zakup maszyn używanych, które dostępne są w bardzo dobrym stanie i coraz więcej firm zajmuje się sprzedażą tego rodzaju sprzętu, ciągle poszerzając swoją ofertę. I co najważniejsze - atrakcyjna cena przekłada się na jakość.

meble drewnianeProdukcja mebli wymaga nabycia specjalistycznego sprzętu. Naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców w tej i wielu innych branżach wychodzi firma Surplex, która istnieje na rynku już od 1999 roku. Zajmuje się ona handlem instalacjami i maszynami przeznaczonymi dla przemysłu drzewnego i metalowego oraz materiałów syntetycznych. Zakup sprzętu w firmie Surplex odbywa się na profesjonalnym poziomie - istnieje możliwość sprawdzenia sprzętu oraz na stronie internetowej są dostępne wszelkie dane techniczne i precyzyjne filmy. Oferta jest szeroka i zawiera m.in. maszyny do obróbki drewna i metali. Przedsiębiorcy produkującemu meble drewniane z pewnością przyda się np. piła formatowa, czy frezarka powierzchniowa. Produkcja mebli przy zastosowaniu maszyn sprzedawanych za pośrednictwem firmy Surplex gwarantuje wiele możliwości produkcyjnych. Przedsiębiorca jest bardziej elastyczny - może stworzyć meble według indywidualnego projektu, ściśle odpowiadające oczekiwaniom klienta. Odpowiedni sprzęt pozwala obniżyć koszty produkcji - samodzielna obróbka elementów konstrukcyjnych jest tańsza niż zakup gotowych komponentów. Własne przedsiębiorstwo produkujące meble daje szansę na wprowadzenie swoich unikalnych pomysłów we wzornictwie. Dzięki temu można zyskać więcej klientów, którzy cenią sobie indywidualne podejście i ofertę, jakiej nie dostaną w żadnej innej firmie. Meble drewniane mają wiele ważnych atutów, a jednym z nich jest to, że są solidne i z pewnością posłużą przez długi czas. Maszyny w ofercie firmy Surplex są bardzo zróżnicowane - można nabyć pojedyncze narzędzia, jak również całe linie produkcyjne oraz elementy uzupełniające do nich. Zatem mogą być kupowane zarówno przez małych przedsiębiorców - właścicieli zakładów stolarskich, jak i duże zakłady produkcyjne.

używana okleiniarka BRANDT Surplexużywana okleiniarka OTT Surplex

Decydując się na zakup używanego sprzętu do produkcji mebli drewnianych warto zdać się na profesjonalną firmę, która prowadzi sprzedaż takich maszyn. Istotnymi czynnikami są: bogata oferta bazująca na znanych na całym świecie markach, możliwość pozyskania referencji, doświadczenie w branży oraz wszelkie dodatkowe usługi, np. serwis i doradztwo. Surplex to ekspert w dziedzinie sprzedaży maszyn przemysłowych. Potwierdzeniem tego może być fakt, że platformę internetową firmy odwiedzało nawet 8000 klientów, aby sprawdzić ofertę zawierającą 12000 maszyn.

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
3,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Surplex

Zdjęcia: Surplex, Rainer Sturm

Polecamy Ci również

Zobacz także