Meble jak z baśni

4
Meble jak z baśni

Barcelona szczyci się tytułem jednego z najpiękniejszych miast Europy. Niezwykłe oblicze nadają jej przede wszystkim budowle najsłynniejszego Katalończyka – mistrza Antonio Gaudiego, o którym mówi się, że tworzy architekturę z krainy baśni. Kolekcja Barcelona marki Pinio nie bez powodu nosi taką właśnie nazwę – dzięki niej stworzymy dziecku pokój jak z bajki, nie popadając przy tym w aranżacyjny banał.

pokój dla dziecka inspiracje

meble do pokoju dziecięcegomeble jak z baśni

szafeczkaKolekcja Barcelona to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonania i ma magiczną cechę – rośnie wraz z dzieckiem. Bardzo proste kształty, minimum ozdobników
i naturalne, jasne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. Meble przeznaczone są zarówno do pokoików maluszków, jak
i starszych dzieci. Kolekcja mebli Barcelona nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii: „El Rey”, „La Camiseta”, „La Prenda” czy „El Abrigo” to tylko propozycje dekorów. Na specjalne życzenie firma wykona napis, np. z imieniem dziecka na dowolnym meblu czy dekoracji.

pokój dla małego dzieckapokój dla malucha

Kolekcja mebli dla dzieci dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym białym i ciepłym, kremowym. Meble dla dzieci urzekają swoją prostotą i ponadczasowym wzornictwem. To meble dziecięce na lata, nie tylko ze względu na solidne wykonanie i naturalne sosnowe drewno. Dzięki klasycznym bryłom w jasnej kolorystyce gwarantują nieskończoną możliwość aranżacji w zależności od panujących trendów i własnej inwencji twórczej.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Drewnostyl

Polecamy Ci również

Zobacz także