Meble modułowe

1
Meble modułowe

Modułowy model sofy Zeus pasuje do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Kolekcja zawiera pięć elementów, z których możemy stworzyć sofę według swojego pomysłu
i własnych potrzeb.

meble modułowe

Uzupełnieniem sofy jest podnóżek, który może pełnić funkcję stolika. Meble zapewniają komfortowy wypoczynek dzięki wygodnym, miękkim siedziskom, dobrze wyprofilowanym oparciom i poduchom, wypełnionym elastyczną pianką, dodatkowo pokrytą pierzem.
Materiały zastosowane w produkcji sofy podnoszą jej walory użytkowe i estetyczne. Możemy wybrać sofę pokrytą tkaniną lub skórą. Ramę wykonano z litego drewna i sklejki. Nóżki sofy są dostępne w wersji drewnianej i metalowej.
Model w wersji skórzanej jest bardzo elegancki i nowoczesny. Skóra to materiał trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, łatwy w utrzymaniu. Skóry wykorzystywane do produkcji mebli są zabezpieczone lakierami impregnacyjnymi, dzięki temu nie ścierają się oraz są odporne na działanie czynników zewnętrznych.

meble wypoczynkowe

Powierzchnia może być błyszcząca lub matowa. Nowością są widoczne ściegi nici do wyboru – krótkie lub długie, w podobnym lub kontrastowym do skóry kolorze. Sofa prezentuje się doskonale również w obiciu z tkaniny. W tym sezonie królują materiały naturalne – len i wełna o stonowanych barwach i delikatnych wzorach. Różnorodne elementu zestawu Zeus, szeroka gama faktur, kolorów tkanin i skór pozwoli nam dobrać odpowiedni model do każdego wnętrza.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: innemeble.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także