Meble przyszłości

krzesłoMeble o oryginalnej formie i eleganckim stylu są ciekawym elementem w pomieszczeniu i jego ozdobą. Komponują się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami.

Christopher Guy - Urodzony w Wielkiej Brytanii, wychowany w Hiszpanii i Francji, a obecnie zamieszkały w Singapurze, światowej sławy projektant. Twórca niepowtarzalnych projektów, które wykraczają poza bariery kulturowe, aby utworzyć kosmopolityczny klimat. Wyrafinowana elegancja widoczna w jego ręcznie rzeźbionych meblach tworzy wyjątkowy design.

Krzesło
Szykowne krzesło powita gości w lobby lub salonie. Skrzyżowane tylne nogi to opatentowany znak projektanta - „Chris-X”. Elegancką formę i wypracowaną linię stworzono dla wytwornych pomieszczeń w domach i hotelach. Oparcie jest dostępne w dwóch wersjach: strona lewa i prawa.

fotelSzezlong
W swej oryginalnej formie jest elegancki i prosty. Także ten mebel wyróżnia podpis projektanta widoczny w akcencie skrzyżowanych nóg „Chris-X”. Szezlong dobrze komponuje się z klasycznym, a także z nowoczesnym wnętrzem.

Łączenie stylu współczesnego z klasycznym to znak rozpoznawczy Christophera Guy’a. Jego nazwisko jest w czołówce luksusowych projektantów mebli XXI wieku.

Kolekcja mebli marki Christopher Guy dostępna w warszawskim Salonie Nova Decor.

Łóżko czy fotel?
Wygodna i praktyczna sofa Le Vele Video marki Futura z funkcją spania lub fotela przyciąga wzrok. Modułowa konstrukcja pozwala dostosować jej wielkość i kształt do potrzeb każdego pomieszczenia. Antyalergiczne obicie jest dostępne w różnych kolorach. Mechanizm łączący łóżko z fotelem – zaprojektowany przez Luigi Recalcati został uznany "Patentowym wynalazkiem przemysłowym”.

fotelefotele

fotelefotele

Od początku działalności firmy (koniec lat 50.) firma Futura zgodnie z ideą jej twórcy jest wyrazem funkcjonalności, stylu, jakości i innowacyjności w branży wielofunkcyjnego tapicerstwa. Kształty, rysunki, kolory i materiały przewidują najszerszy wymiar przyszłości. Dziś Futura posiada ponad 1000 innowacyjnych patentów, niektóre z nich są najważniejszym etapem na drodze do zmiany naszego codziennego życia.

Meble marki Futura dostępne w warszawskim Salonie Nova Decor.

fotelefotele

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Nova Decor

Polecamy Ci również

Zobacz także